bestoptika.eu
ThermTec CYCLOPS 635 termovízny monokulár
Pôvodná cena bola: 896 000,00 Ft.740 000,00 FtAktuálna cena je: 740 000,00 Ft.
- Lencse: 35 mm
- Optické zväčšenie: 2x
- Digitálny zoom: až 6x
- Celkové zväčšenie: 12x
- Detekčná vzdialenosť: do 1 800 m
- Zobrazenie: OLED, 1024 × 768 px
- Rozlíšenie snímača: 640 × 512 px, 12 µm, VOx
- Režim úspory energie: Režim spánku
- Prevádzkový čas batérie: Do 12 hodín
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera ThermTec CYCLOPS CP635
Termovízny monokulár Cyclops vyvinula spoločnosť ThermTec, je vybavený nechladeným infračerveným detektorom s priemerom 12 μm a je k dispozícii v dvoch verziách s priemerom objektívu 35 mm a 50 mm a displejom OLED s rozlíšením 1024 × 768.
Vďaka inteligentnému algoritmu rozpoznávania obrazu AI umožňuje používateľom rozpoznávať objekty na prvý pohľad, a to aj v úplnej tme, čím zabezpečuje spoľahlivý a kvalitný vizuálny zážitok, najmä v noci.
Najmä funkcia prepojenia s mobilnými telefónmi zaručuje, že si používatelia môžu užívať outdoorové aktivity.
| Rozlíšenie snímača |
640 × 512 px, 12 µm, VOx
|
| NETD (citlivosť na teplo) |
< 30 mk (pri 25 °C, F# = 1,0)
|
| Lencse | 35 mm |
| Zväčšiť | 2x - 12x |
| Digitálny zoom |
1x - 6x (plynulé zväčšenie)
|
| Zorné pole | 12,5° × 10° |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1 800 m |
| Zobrazenie |
0,4 palca, OLED, 1024 × 768 px
|
| Farebné palety |
Čierna, červená, biela, fúzovaná a iné
|
| Zisťovanie najhorúcejšieho bodu | Áno |
| Wi-Fi a hotspot | Áno |
| Zabudovaná pamäť | 16 GB |
| Možnosť fotografovania | Áno |
| Možnosť nahrávania videa | Áno |
| Diaľkomer s umelou inteligenciou |
Áno (s umelou inteligenciou)
|
| Typ batérie |
Lítium-iónová batéria
|
| Režim úspory energie | Áno |
| Prevádzkový čas batérie |
Až 12 hodín nepretržitej prevádzky (bez Wi-Fi)
|
| Zásobovanie potravinami | USB-C |
| Prevádzková teplota |
-20°C až 55°C (-24°F až 131°F)
|
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Odolnosť voči pádom | Do 1,5 m |
| Rozmery (V × Š × H) |
190 × 63 × 67 mm
|
| Hmotnosť | 550 g |
Obsah balenia:
- Termovízny monokulár ThermTec Cyclops CP635
- Používateľská príručka v češtine
- Kábel USB
- Záves
- Puzdro termokamery
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/cyclops/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | cyclops |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.