bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 660 Termovízny puškohľad
1 295 000,00 Ft
- Senzor: 640 × 512 px, 12 µm.
- Šošovka: 60 mm.
- Snímač tepla≤ 25 mK.
- Proporcionálny vyhľadávač s umelou inteligenciou.
- Detekčná vzdialenosť: 3 000 m.
- ZobrazenieOLED 1024 × 768 px.
- Režim úspory energie (režim spánku).
- Výdrž batérie: 10 hodín.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
ThermTec VIDAR 660 Termovízny puškohľad
Dve zorné polia
Kompaktný dizajn je vybavený revolučnou duálnou optikou. Širokouhlá ohnisková vzdialenosť 20 mm, aktívna v základnej polohe, je skvelá na detekciu a dobrý prehľad o oblasti, zatiaľ čo jediný pohyb ohniskovej vzdialenosti na 60 mm odhalí fantastické detaily na identifikáciu.
Vysokocitlivý snímač tepla
Senzor NETD ≤25mK a 12µm zachytáva a zobrazuje aj tie najmenšie detaily, aj keď sú teploty cieľa a pozadia takmer identické. Používateľ tak získava pocit výnimočných detailov.
Inovatívna kalibračná technológia
Nenápadná kalibrácia na pozadí znamená, že obrazovka nikdy nezamrzne a že vás na ňu neupozorní hlučná uzávierka. Termovízny ďalekohľad s krásnym, stabilným a spoľahlivým obrazom.
Automatický reset
Funkcia automatického nulovania uľahčuje nastavenie mieridiel a streľbu.
Video aktivované záberom (RAV)
Táto funkcia umožňuje ďalekohľadu nahrávať video pred výstrelom, počas neho a po ňom a zachytiť tak najzaujímavejšie momenty lovu.
Dlhá detekčná vzdialenosť
Kombinácia mimoriadne veľkého 60 mm objektívu a pokročilého obrazového algoritmu poskytuje zariadeniu výnimočný dosah detekcie až do 3 000 metrov, a to aj v úplnej tme, takže používateľ má pod kontrolou naozaj všetko.
| Snímač tepla NETD | 25 mK |
| Zobrazenie |
1024 × 768 pixelov, 0,39 palca AMOLED
|
| Rozsah zväčšenia (x) | 1,1 - 5,5 |
| Šošovka | 20/60 mm, F1,0 |
| Horizontálny uhol záberu (°) | 21,7° |
| Ukladanie údajov |
64 GB internej pamäte
|
| Základné zväčšenie (x) | 1,1x |
| Zobrazovacia vzdialenosť | 45 mm |
| Konektory | USB-C |
| Digitálny zoom |
1x - 5x, plynulé nastavenie
|
| Kompenzácia dioptrií | -5 - +5 |
| Dodávka energie |
2 ks vymeniteľných batérií 16850
|
| Detekčná vzdialenosť | Do 3000 m |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Režimy farieb displeja | 6 typov |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Uhol záberu (°) | 21,7° × 17,4° |
| Rozmery |
220 × 100 × 87 mm
|
| Prevádzková teplota / teplota skladovania | -20°- +50°C / - |
| Senzor |
640 × 512 px, 12 µm, NETD ≤ 25 mK
|
Obsah balenia:
- ThermTec Vidar 660
- 1× pohár na oči
- 4× batéria 18650
- 1× magnetický nabíjací kábel
- 1× Picatinny rail
- Návod na použitie v češtine a slovenčine
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/vidarseries/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | Vidar |

























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.