bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 650 2.0 termovízny puškohľad
Pôvodná cena bola: 1 150 000,00 Ft.910 000,00 FtAktuálna cena je: 910 000,00 Ft.
- Senzor: 640 × 512 px, 12 μm
- Snímač tepla: ≤ 18 mK
- Šošovica: 50 mm
- Detekčná vzdialenosť: 2600 m
- Optické zväčšenie: 2,8x
- Digitálny zoom: 4x
- Obrazovka: AMOLED 1024 × 768 px
- Proporcionálny vyhľadávač s umelou inteligenciou
- Režim úspory energie (režim spánku)
- Výdrž batérie: 16 hodín
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
ThermTec VIDAR 650 2.0 termovízny puškohľad
Radikálne zvýšený čas prevádzkyschopnosti
Ponorte sa do ríše koncentrácie a vytrvalého pozorovania s Vidar 2.0! Kombinácia vstavaných a vymeniteľných batérií dokáže zabezpečiť až úžasných 18 hodín nepretržitej prevádzky, takže vám neunikne ani okamih. Opäť veľmi vážne zlepšenie oproti tomu najlepšiemu z posledných rokov.
Štart blesku
Keď sa cieľ objaví na obzore, jednoducho zapnite Vidar 2.0. Netrvá to dlhšie ako 3 sekundy, čo umožňuje rýchlu reakciu a presné mierenie. Nastavte požadovaný čas automatického vypnutia a využívajte výhody energeticky úspornej prevádzky, ktorá zároveň predlžuje životnosť batérie.
Pohodlné a rýchle zaostrovanie
Horný otočný zaostrovací disk v tomto rámčeku nahrádza zaostrovací krúžok okolo predného objektívu. Tento ergonomicky prepracovaný ovládací prvok zlepšuje použiteľnosť tým, že umožňuje flexibilné nastavenie zaostrenia a zároveň poskytuje stabilitu pri zameriavaní.
Dobývanie vzdialenejších destinácií
Pri sledovaní cieľa je veľmi dôležitá maximálna presnosť. S našou najnovšou aplikáciou ThermTec Outdoor môžete upraviť nastavenia zameriavacieho ďalekohľadu a využiť zabudované balistické odporúčania pre ciele, aby ste predišli plytvaniu muníciou a zvýšili presnosť výstrelov na veľkú vzdialenosť.
| Wi-Fi | Áno |
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 18 mK |
| Šošovka | 50 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 2600 m |
| Optické zväčšenie | 2,8x |
| Zorné pole | 8,8° × 7,0° |
| Digitálny zoom | 1-4x |
| Dioptrická korekcia | ±5D |
| Fotografovanie | Áno |
| Tvorba videa | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Interná pamäť | 64 GB |
| Prevádzková teplota |
-20 °C až 55 °C
|
| Batérie |
2 vymeniteľné 18650
|
| Výdrž batérie | 16 hodín |
| Hmotnosť | 625 g |
| Veľkosť |
201 × 96 × 72 mm
|
Obsah balenia:
- ThermTec VIDAR 650 2.0
- 1x nabíjačka batérií
- 2x batéria 18650
- 1x kryt batérie 18650
- 1x kryt batérie 18500
- 1x dátový kábel USB
- 1x magnetická očnica
- Handrička na optiku
- Návod na použitie
Oficiálna stránka značky: https://www.thermeyetec.com/vidar-2-0-series/
| Značka | ThermTec |
|---|---|
| Model | Vidar |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.