bestoptika.eu
Nocpix LUMI L19 termovízny monokulár
384 000,00 Ft
- Nový rad termovíznych monokulárov vyniká kompaktným dizajnom, ktorý neskrýva jeho výkonné schopnosti.
- Vďaka novo vyvinutej technológii Reality+ AI s pokročilými algoritmami a digitálnej stabilizácii obrazu ponúka výnimočnú kvalitu obrazu, ktorá je výnimočná vo svojej triede.
- So zariadením LUMI máte k dispozícii nástroj, ktorý je nielen výkonný, ale aj neuveriteľne praktický z hľadiska prenosnosti.
- Je menší ako priemerný mobilný telefón, takže je ideálnym spoločníkom na každú príležitosť.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Nocpix LUMI L19 termovízny monokulár
Úplne nový rad termokamier Lumi urobí silný prvý dojem svojimi mimoriadne kompaktnými rozmermi, ale skvelými funkciami. Zariadenia s hmotnosťou 310-345 g, ktoré sa pohodlne držia v ruke, sú porovnateľné s mobilným telefónom a ponúkajú výhody produktu, ktoré boli predtým v tejto cenovej kategórii ťažko dostupné.
Vynikajúca kvalita obrazu
Sortiment Lumi je určený pre širokú škálu používateľov s rôznymi potrebami na trhu. K dispozícii sú modely s rozlíšením od 256 × 192 až po vynikajúce rozlíšenie 640 × 512. Druhý člen radu, model L19, je tiež vybavený vynikajúcim tepelným snímačom s tepelnými vlastnosťami NETD<=18 mK, čoho výsledkom je veľmi pôsobivá kvalita obrazu, ideálna na pozorovanie veľkej zveri, najmä pri stredných rozptylových vzdialenostiach.
Snímky sú tiež ostrejšie a jasnejšie vďaka objektívu so svetelnosťou F0,9, ktorý prepúšťa 20% viac svetla ako objektív so svetelnosťou F1,0.
Zariadenia obsahujú technológiu Reality+, algoritmus na spracovanie obrazu, ktorý pomáha vytvárať obrazy, ktoré prinášajú presnejšie informácie tým, že znižuje obrazový šum spôsobený okolitou teplotou a zlepšuje kontrast a detaily.
Sedem farebných paliet
Používateľ si môže vybrať zo siedmich farebných paliet, ktoré najlepšie vyhovujú okolnostiam a predmetu pozorovania. Červená a zelená paleta sú navrhnuté tak, aby zabránili únave očí a umožnili dlhodobé panorámovanie.
Vymeniteľná batéria 18650
Zariadenie sa dodáva s 1 vymeniteľnou batériou 18650, ktorá poskytuje výdrž až 4,5 hodiny. Puzdro je tiež navrhnuté tak, aby táto batéria fungovala v akejkoľvek orientácii, takže nemusíte vynakladať ďalšiu energiu na jej správne vloženie v tme.
Priemer výstupnej zrenice 10 mm
Zabezpečuje najlepší pozorovací uhol a viditeľnosť vo všetkých uhloch a situáciách.
Tichý riadok tlačidiel
Manipulácia so zariadením vás neprekvapí: funkcie tlačidiel sú dokonale tiché.
| Rozlíšenie senzora | 384x288px - 2. generácia |
| Veľkosť pixelov | 12µm |
| NETD - Tepelná citlivosť snímača | <18mK |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Objektívy | 19 mm / F0,9 |
| Zorné pole | 13,8° x 10,4° |
| Digitálny zoom | 2x-8x |
| Úľava od očí | 25 mm |
| Priemer očného reliéfu | 10 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +5 |
| Detekčná vzdialenosť | 980m |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 1024x768px |
| Typ batérie | Vymeniteľný Li-ion 18650 |
| Výdrž batérie | 4,5 hodiny |
| Wi-Fi / Aplikácie | Áno |
| Foto/video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Laserový diaľkomer | Nie |
| Prehrávanie videa v zariadení | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Ukladanie | 32 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 335g |
| Rozmery | 139x47x74mm |
Oficiálna stránka značky: https://www.nocpix.com/product-lumi/
| Značka | Nocpix |
|---|---|
| Model | Lumi |



























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.