bestoptika.eu
Pard OSPREY 480 LRF 35mm 940 nm multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom a prísvitom
Pôvodná cena bola: 905 000,00 Ft.700 000,00 FtAktuálna cena je: 700 000,00 Ft.
Je vybavený snímačom s vysokým rozlíšením 480*360, ktorý v kombinácii so špičkovou technológiou Vox bez chladenia poskytuje jasné zobrazenie podrobných prvkov a bohatých detailov cieľa.
Vychutnajte si jedinečný zážitok s plne tesniacou, mäkkou silikónovou maskou na oči, ktorá blokuje svetlo a poskytuje dokonalú izoláciu pre optimálny zážitok zo sledovania.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Pard OSPREY 480 LRF 35mm 940 nm multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom a prísvitom
Z adresy integrované infračervené osvetlenie a Moduly LRF 1000 m eliminovať potrebu prepravy alebo inštalácie ďalšieho zariadenia. Tento premyslený dizajn jednoduchá prenosnosť a efektívne používanie poskytuje.
K dispozícii sú štyri univerzálne kanály (termálne zobrazovanie, denné monitorovanie, nočné videnie a PIP), takže Séria Osprey umožňuje účinné monitorovanie.
A tepelný kanál ľahko lokalizovať ciele a rýchlo ich identifikovať pomocou s nočným videním alebo denným kanálom, čím sa optimalizuje pracovný postup monitorovania.
Citlivosť:
Schopnosť zistiť jemné teplotné rozdiely pod 0,02 ℃, čím ostrejšie a detailnejšie snímky a umožňuje ľahšiu identifikáciu objektov v rôznych poveternostných podmienkach.
|
Senzor termokamery
|
|
| Typ |
VOx (oxid vanadičitý) nevyžadujúci chladenie
|
| Rozlíšenie (pixely) | 480*360 |
| Veľkosť pixla (µm) | 12*12 |
| NETD | ≤20mK (0,02℃) |
| Snímková frekvencia (Hz) | 50 |
| Detekčná vzdialenosť (m) | 1800 |
| Obrazový procesor | Pard IREA |
| Objektív (mm) | 35 |
| Optické zväčšenie (x) | 2.4 |
| Digitálny zoom (x) | 2/4/6/8 |
| Zorné pole (horizontálne) | 9,4° |
| Zorné pole (vertikálne) | 7,1° |
| Zorné pole (diagonálne) | 11,8° |
| Ohnisková vzdialenosť | 3 m - ∞ |
|
Senzor viditeľného svetla
|
|
| Rozlíšenie (pixely) | 2688*1520 |
| Veľkosť pixla (µm) | 2.9 |
| Citlivosť (lux) | 0.001 |
| Snímková frekvencia (Hz) |
Farebné: 60 / Monochromatické: 30
|
| Objektív (mm) | 50 |
| Optické zväčšenie (x) | 3.5 |
| Digitálny zoom (x) | 2/3 |
| Zorné pole (horizontálne) | 6,4° |
| Zorné pole (vertikálne) | 4,8° |
| Zorné pole (diagonálne) | 8° |
| Ohnisková vzdialenosť | 3 m - ∞ |
| Zobrazenie | |
| Typ | LCD |
| Rozlíšenie (pixely) | 640*480 |
| Režimy scény | Mesto/Trubka/Les |
| Režimy obrazu |
WT-HOT/BK-HOT/EDGE/RD-HOT/IN-HOT/SKY
|
| Foto / Video | |
| Rozlíšenie fotografie (pixely) |
Termovízia: 20481536 / Nočné videnie: 20481536
|
| Formát fotografie | .JPG |
| Rozlíšenie videa (pixely) |
Termálne: 1024768 / Nočné videnie: 19201440
|
| Formát videa | .mp4 |
| Depozitár (GB) |
Karta Micro SD (max. 128 GB)
|
| Hlavné funkcie | |
| Detekčná vzdialenosť LRF (m/yard) | 1000/1200 |
| PIP (obraz v obraze) | Áno |
| Giroscope | Áno |
| Priebežné nahrávanie | Áno |
| E-kompas | Áno |
| Zámok | Mechanický zámok |
| Mikrofón | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | Áno |
| IR iluminátor | |
| IR výkon (W) | 5 |
| Úrovne IR osvetlenia | 3 úrovne |
| IR vlnová dĺžka (nm) | 940 |
| Konektory | |
| USB typu C | Áno |
| Výstup HDMI | Áno |
| WiFi | Áno |
| Podporované aplikácie | PardVision2 |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Typ batérie |
Lítium-iónová 21700*1
|
| Výstupné napätie (V) | 3.7 |
| Prevádzkový čas (hodiny, max.) | ≤6 |
| Externé napájanie (V) | USB typu C |
|
Charakteristika prostredia
|
|
| Stupeň imunity | IP67 |
| Prevádzková teplota (°C/°F) |
-30 ~ +55 / -22 ~ +131
|
| Materiál z | |
| Šošovka |
Celosklenené, s viacvrstvovou povrchovou úpravou
|
| Rozmery | |
| Rozmery výrobku (V x Š x H, mm) | 22013758 |
| Čistá hmotnosť (s LRF a batériou, g) | 704,5 g |
Oficiálna stránka značky: https://eu.pard.com/product/binocular-osprey
| Značka | Pard |
|---|---|
| Model | Osprey |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.