bestoptika.eu
Night Pearl HARPIA 35 PRO termovízny puškohľad
825 000,00 Ft
Termokamera v dennej binokulárnej forme s tepelnou citlivosťou pod 20 mK! Maximálne ostrý a kontrastný obraz, 35 mm objektív, 384 × 288 px / 12 μm snímač, detekčný rozsah až 2480 metrov!
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Night Pearl HARPIA 35 PRO termovízny puškohľad
A Termovízny puškohľad Night Pearl HARPIA Má hlavný tubus s priemerom 30 mm a poskytuje maximálnu ostrosť a kontrast. Model Night Pearl HARPIA 350 PRO Je vybavený 35 mm germániovým objektívom a 12 μm tepelným senzorom s rozlíšením 384 × 288 px. Ovládanie zabezpečuje inovatívny navíjací gombík, ktorý kombinuje ovládacie prvky digitálnych prístrojov s dizajnom založeným na ergonómii tradičných puškohľadov na denné svetlo.
A Termokamera Night Pearl HARPIA s puškohľadom používanie vymeniteľnej batérie 18500/18650 viac ako na 12 hodín predĺžiť dobu lovu a vďaka rýchlemu nabíjaniu zariadenie opakované použitie už za 3 hodiny.
A Termovízne puškohľady série Night Pearl Harpia si zachovávajú vzhľad a vlastnosti tradičných denných puškohľadov a umožňujú lovcom používať rovnaké pohyby, aké sú spojené s ich známym optickým použitím. Špičková technológia termovízie poskytuje vynikajúci obraz za všetkých podmienok - v daždi, hmle, hustom lese alebo otvorenom teréne, vo dne aj v noci.
| Senzor |
384 × 288 px, 12 μm, VOx
|
| NETD (citlivosť na teplo) | ≤ 20 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 50 Hz |
| Šošovka | 35 mm |
| Úprava stránky | Manuálne |
| Zorné pole (uhol) | 13,2° × 10° |
| Zorné pole (m / 100 m) | 23,1 × 17,5 m |
| Zobrazenie |
OLED, 1024 × 768 px
|
| Očný reliéf (úľava od oka) | 55 mm |
| Optické zväčšenie | 3,3× |
| Digitálny zoom | 1-8× |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora mobilných aplikácií | Áno |
| Funkcia foto/video | Áno |
| Proporcionálny vyhľadávač rozsahu | Áno |
| Zameranie na viacero vzdialeností | Áno |
| Čas zapnutia |
Do 5 sekúnd
|
| Zásobovanie potravinami |
2× vstavaná nabíjateľná batéria + 1× externá (typ 18500, s adaptérom 18650)
|
| Prevádzkové hodiny |
Viac ako 12 hodín (v závislosti od použitia funkcie a podmienok prostredia)
|
| Pripojenie USB |
USB-C (externé napájanie / prenos dát zo zabudovanej pamäte)
|
| Prevádzková teplota | -20°C - +55°C |
| Odolnosť voči vode a prachu | IP67 |
| Interná pamäť | 32 GB |
| Hmotnosť (bez batérie) | 920 g |
| Rozmery (bez očnice) |
372 × 87 × 72 mm
|
| Detekčná vzdialenosť (vozidlo/osoba 1,7 m) | 2480 m / 830 m |
Obsah balenia:
-
1× puškohľad s termokamerou Night Pearl Harpia
-
1× vymeniteľná dobíjacia lítium-iónová batéria (typ 18500)
-
1× pogumovaná očnica pre okulár
-
1× odklápacie viečko objektívu
-
1× nástavec krytu batérie
-
1× kábel USB-C
-
1× používateľská príručka
-
1× optická čistiaca handrička
| Značka | Night Pearl |
|---|---|
| Model | Harpia |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.