bestoptika.eu
Nocpix VISTA S50R termovízny monokulár
1 666 900,00 Ft
VISTA S50R je termovízny monokulár s technológiou Vision+, Reality + AI - algoritmom spracovania obrazu založeným na umelej inteligencii, displejom AMOLED s rozlíšením 2560 × 2560 pixelov, rozlíšením 1280 × 1024 pixelov, snímačom 2. generácie, digitálnou stabilizáciou obrazu a priemerom výstupnej pupily 8 mm. Nekompromisná kombinácia, ktorá prináša absolútne neopísateľný zážitok zo sledovania.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Predstavujeme modely radu VISTA s technológiou Vision+, Reality + AI - algoritmom spracovania obrazu založeným na umelej inteligencii, displejom AMOLED s rozlíšením 2560 × 2560, snímačom 2. generácie, digitálnou stabilizáciou obrazu a priemerom výstupnej pupily 8 mm. Nekompromisná kombinácia, ktorá prináša absolútne neopísateľný zážitok zo sledovania.
Reality+ AI: Algoritmus umelej inteligencie
Novo vyvinutý algoritmus spracovania obrazu Reality+ AI účinne eliminuje šum spôsobený okolitou teplotou, zlepšuje kontrast a ostrosť detailov. Technológia umelej inteligencie prispieva k ostrým a kvalitným snímkam.
Novo vyvinutý snímač 2. generácie: prémiová kvalita
Nový snímač 2. generácie s NETD ≤15 mK, rozlíšením 640 × 512 px a veľkosťou pixelov 12 μm zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu a stabilný výkon za všetkých poveternostných podmienok. Spolu s pokročilou technológiou spracovania obrazu podporovanou umelou inteligenciou zobrazuje každý detail pozorovanej divokej prírody.
Systém Vision+: ponorte sa do zážitku
1,03-palcový kruhový displej AMOLED s rozlíšením 2560 × 2560 px optimalizuje využitie priestoru a poskytuje živé a jasné farby. Vďaka priemeru výstupnej zrenice 8 mm a režimu Pure Vision poskytuje pohodlný a pohlcujúci zážitok zo sledovania.
Zvýšená životnosť batérie
Zariadenie VISTA je vybavené dvoma vymeniteľnými modulmi batérií IBP-7/4400 mAh, ktoré poskytujú až 11 hodín prevádzky a zachovávajú si 90% kapacitu aj pri teplote -20 °C. Batérie možno jednoducho nabíjať prostredníctvom pripojenia USB-C.
Zabudovaný laserový diaľkomer do 1200 m
Nový zabudovaný laserový diaľkomer s dosahom až 1200 metrov spája estetiku s dokonalým prispôsobením optickej osi. Jeho kompaktná konštrukcia znamená minimálny zásah do objektívu pri zachovaní kvality obrazu. Užite si skvelú kombináciu elegancie a výkonu!
60 Hz obnovovacia frekvencia: rýchlejší prenos obrazu
60 Hz snímač poskytuje dokonalú plynulosť obrazu, čo umožňuje nielen plynulé sledovanie pohybujúcej sa zveri, ale aj ostrejší a detailnejší obraz.
Aplikácia NOCPIX
Profesionálna a zároveň ľahko použiteľná aplikácia NOCPIX ponúka poľovníkom úplne nové možnosti. Pripojením zariadenia cez Wi-Fi môžete aktualizovať firmvér, sťahovať a prezerať fotografie alebo videá, prípadne si po skončení lovu okamžite prezrieť svoje zážitky - a to aj v hustých lesoch bez signálu. Vývoj aplikácie pokračuje, takže čoskoro očakávajte celý rad nových funkcií.
| Parameter | Hodnota |
| Rozlíšenie snímača |
1280 × 1024 px - 2. generácia
|
| Veľkosť pixelov | 12 µm |
| NETD - citlivosť na teplotný rozdiel | <15 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 60 Hz |
| Objektív objektívu | 50 mm / F0,9 |
| Zorné pole | 17,5 × 14,0 |
| Digitálny zoom | 2x-40x |
| Vzdialenosť očí a šošoviek | 25 mm |
| Priemer výstupnej zrenice | 8 mm |
| Dioptrická korekcia | -4 - +6 |
| Detekčná vzdialenosť | 2600 m |
| Typ displeja | AMOLED 1,03" |
| Rozlíšenie displeja | 2560 × 2560 px |
| Typ batérie |
2× vymeniteľný lítium-iónový akumulátor IBP-7 / 4400 mAh
|
| Prevádzkový čas batérie | 4,5 hodiny |
| Wi-Fi / Aplikácie | Áno |
| Foto/video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Laserový diaľkomer |
Áno, integrovaný v objektíve, do 1200 m
|
| Sledovanie videí v zariadení | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Ukladanie | 64 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 690 g |
| Rozmery |
201 × 70 × 82 mm
|
| Značka | Nocpix |
|---|---|
| Model | Vista |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.