bestoptika.eu
Nocpix QUEST H50R termovízny binokulár s diaľkomerom
1 293 000,00 Ft
Termovízny binokular QUEST s rozlíšením snímača 640 × 512 px, NETD pod 15 mK, frekvenciou snímania 60 Hz, algoritmom REALITY+, digitálnou stabilizáciou obrazu, balistickou výpočtovou spojkou N-Link a laserovým diaľkomerom.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Nocpix QUEST H50R termovízny binokulár s diaľkomerom
QUEST ponúka ľahký a prenosný detektor s dosahom až 2600 metrov, ako aj zabudovaný skrytý laserový diaľkomer s dosahom 1000 metrov pre vynikajúcu presnosť a viditeľnosť. Jeho tradičná konštrukcia ďalekohľadu je vybavená celopogumovaným povrchom a krytím IP67 pre odolnosť a pohodlie v náročných podmienkach. QUEST je vybavený vysoko výkonným snímačom s rozlíšením 640 × 512 (NETD ≤15 mK, 60 Hz), ktorý zaručuje výnimočnú ostrosť obrazu, vynikajúcu tepelnú citlivosť a plynulú prevádzku aj v najnáročnejších podmienkach.
| Rozlíšenie senzora | 640×512 px |
| Veľkosť pixelov | 12 µm |
| NETD - citlivosť senzora (mK) | <15 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 60 Hz |
| Objektív | 50 mm F0,9 |
| Zväčšiť | 4x - 32x |
| Zorné pole | 8,8° × 7,0° |
| Eyelines | 25 mm |
| Priemer výstupnej zrenice | 10 mm |
| Dioptrická korekcia | -5D / +5D |
| Detekčná vzdialenosť | 2600 m |
| Typ displeja | AMOLED 0,72″ |
| Rozlíšenie displeja | - |
| Typ batérie |
Interná batéria 4200 mAh / externá batéria 18650
|
| Prevádzkový čas batérie | 6 hodín |
| Wi-Fi | Áno |
| Aplikácia | Áno |
| Foto / Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Balistický výpočet | Áno |
| Laserový diaľkomer | Áno, do 1000 m |
| Reality+ | Áno |
| Vision+ | Áno |
| Digitálna stabilizácia obrazu | Áno |
| Pripojenie N-Link | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Rozmery |
160 × 137 × 60 mm
|
Oficiálna stránka značky: https://www.nocpix.com/quest-series/
| Značka | Nocpix |
|---|---|
| Model | Quest |



























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.