bestoptika.eu
TenoSight L-DUAL 940+850nm Laserový prísvit
Pôvodná cena bola: 71 900,00 Ft.69 900,00 FtAktuálna cena je: 69 900,00 Ft.
Laserový prísvit.
- Vlnová dĺžka: 940 / 850 nm.
- Priemer hlavy: 38 mm.
- Jednoduché používanie.
- Napájanie: 1 lítium-iónová batéria 18650 (nie je súčasťou balenia).
- Výdrž batérie: 2,5 hodiny.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
TenoSight L-DUAL 940+850nm Laserový prísvit
Dve vlnové dĺžky v jednom infračervenom prísvite – laser TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm, navrhnutý tak, aby presne vyhovoval vašim požiadavkám.
-
Nastaviteľná vlnová dĺžka: 940/850 nm
-
Prevádzkový čas: až 2,5 hodiny
-
Odolné puzdro
Ovládanie je veľmi jednoduché vďaka hlavnému a otočnému gombíku. Hlavným gombíkom zariadenie zapnete a vypnete a otočným gombíkom nastavíte intenzitu infračerveného lúča. Otočné koliesko slúži na výber vlnovej dĺžky 940 alebo 850 nm, čo poskytuje dosah až 220 m. Šírku lúča možno nastaviť aj vďaka otočnej hlavici. Kryt je vyrobený z odolného materiálu a je tiež vodotesný.
IR prísvit je napájaný jednou Li-ion batériou typu 18650 (nie je súčasťou balenia) s výdržou až 2,5 hodiny.
| Vlnová dĺžka | 940 / 850 nm |
| Maximálny výkon | 980 mW |
| Priemer objektívu | 36 mm |
| Rozsah | 220 m |
| Materiál z |
Letecký hliník T6061 s tvrdým eloxovaným povrchom (ochranná vrstva oxidu)
|
| Úroveň imunity | IPX6 |
| Batéria | 1× 18650 Li-ion |
| Výdrž batérie | 2,5 hodiny |
| Hmotnosť | 163 g |
| Rozmery |
38 × 25,4 × 175 mm (priemer hlavy × priemer rúrky × celková dĺžka)
|
| Značka | Tenosight |
|---|











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.