bestoptika.eu
Laserluchs LA 850-50 PRO - II
208 160,00 Ft
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Laserová rezačka Laserluchs LA 850-50 PRO - II vyžaruje neviditeľný laserový lúč, ktorý možno používať len so zariadeniami na nočné videnie. Je to laserový osvetľovač s vlnovou dĺžkou špeciálne nastavenou na hranicu 850 nm. Lovecké skúsenosti a dlhoročný výskum vedcov potvrdzujú, že toto osvetlenie je neviditeľné. Táto vlnová dĺžka je neporovnateľná s inými projektormi nočného videnia, vďaka čomu je Laserluchs LA 905-50 PRO - II úplne jedinečným príslušenstvom nočného videnia. Vlnová dĺžka 850 nm je špeciálne prispôsobená pre systémy nočného videnia generácie 2+, generácie 3+ a vyšších generácií. Tento projektor použite na dosiahnutie výkonu generácie 3 pri používaní generácie 2+.
Vlastnosti:
Vysoký výkon a dosah
100% bezpečný pre oči, testovaný s laserom triedy 1
Plynulo nastaviteľný svetelný kužeľ
Vysokovýkonná laserová dióda
Patentovaný optický systém
Gen 2+ a 3+ pre nočné videnie
Odolnosť voči nárazom, vodotesnosť
Neviditeľné pre voľne žijúce zvieratá
Digitálna technológia pre nočné videnie
Záruka 36 mesiacov
Vyrobené v Nemecku
| Prevádzkové napätie | 3,0 - 3,6 V |
| Batéria | CR123 |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
| Výkon laserovej diódy | 50 mW |
| Laserové oddelenie | 1 |
| Prevádzkový prúd | 100 mA |
| Uhol svetelného kužeľa | 1,5° - 15° |
| Životnosť | 10000 hodín |
| Prevádzková teplota | -20 °C - 50 °C |
| Teplota skladovania | -40°C - 80°C |
| Rozmery | 30 x 125 mm |
| Značka | Laserluchs |
|---|---|
| Model | LA |







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.