bestoptika.eu
Night Pearl FOX 35 MAX III termovízny zameriavač
870 400,00 Ft
Termovízny zameriavač najvyššej kvality: ľahký, s puzdrom odolným voči spätnému rázu, senzorom VOx a jednoduchou manipuláciou. 35 mm objektív, snímač 640 × 512 px, 12 μm, Wi-Fi a ďalšie! Detekcia do 1800 m, 3 roky záruka!
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Night Pearl FOX 35 MAX III termovízny zameriavač
Termovízne ďalekohľady série Night Pearl FOX sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí požadujú vynikajúcu kvalitu obrazu, osvedčenú technológiu a skvelú cenu. Dôležitou výhodou termovízneho ďalekohľadu Night Pearl FOX je jeho kompaktný dizajn tela pri zachovaní konštrukcie odolnej voči spätnému rázu. Tieto vlastnosti sa v termovíznych ďalekohľadoch rovnakej triedy nenachádzajú často. Optické zväčšenie je dostatočné na použitie na väčšie vzdialenosti.
Wi-Fi umožňuje pripojiť zariadenie k počítaču a prevziať zaznamenané súbory alebo pripojiť zariadenie k aplikácii Night Pearl a upravovať zaznamenané fotografie a videá, aktualizovať zariadenie alebo streamovať snímky prostredníctvom aplikácie.
Vlastnosti:
- Jednoduché upevnenie pomocou svorky Weaver
- Ľahké, kompaktné telo odolné voči spätnému rázu
- Používateľsky prívetivé ovládanie pomocou troch tlačidiel
- Režim Ultraclear pre maximálne detaily v zlých poveternostných podmienkach
- Štyri palety farieb obrázkov
- Funkcia PIP - obraz v obraze
- Proporcionálny vyhľadávač rozsahu
- Jednoduchá metóda One Shot Zero
- Uloženie výstrelu má 4 rôzne možnosti v závislosti od vzdialenosti, typu zbrane, kalibru atď.
- Chybná funkcia kompenzácie pixelov
- Možnosť nahrávania obrázkov a videí
- Video výstup
- Wi-Fi na pripojenie zariadenia k počítaču alebo prenosnému počítaču
- Aplikácia na monitorovanie obrazu v reálnom čase, pripojenie a ovládanie termovízie prostredníctvom smartfónu
- Digitálny kompas
- Snímač náklonu
- K dispozícii je externé napájanie
Špecifikácie:
| Zväčšiť |
2× optický, digitálny 2×, 4×, PIP
|
| Rozlíšenie, typ snímača |
640×512 px, keramický VOx, 12 μm
|
| Priemer objektívu | Ø 35 mm |
| NETD | ≤ 40 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 50 Hz |
| Typ displeja |
1024 × 768 px, OLED
|
| Zorné pole (v stupňoch) | 12,6 × 9,4° |
| Zorné pole na 100 m | 22,1 × 16,4 m |
| Detekčná vzdialenosť |
1818 m (cieľ: 1,7 × 0,5 m, P(n)=99%)
|
| Palety farieb obrázkov | 4 typ |
| Nastavenia krížového pohľadu | 8 typov / 4 farby |
| Proporcionálny vyhľadávač rozsahu | Áno |
| Fotografovanie/videozáznam | Áno |
| Interná pamäť | 32 GB |
| Wi-Fi | Áno |
| Dioptrická korekcia | medzi -5 a +5 |
| Maximálny spätný ráz | 1000 g/s² |
| Batéria |
2 CR123 (3,0 V alebo 3,7 V)
|
| Výdrž batérie |
Až 3,5 hodiny (v závislosti od podmienok prostredia a funkčného použitia)
|
| Prevádzková teplota | -10 °C - +50 °C |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Veľkosť |
195 × 61 × 61 mm
|
| Hmotnosť (bez batérie) | < 450 g |
| Záruka | 36 mesiacov |
Obsah balenia:
- Night Pearl FOX 35 MAX III
- Ochranné textilné puzdro
- Mini kábel USB
- Video kábel
- Montáž na koľajnicu Weaver
- 2 batérie CR123 3V
- Používateľská príručka
| Značka | Night Pearl |
|---|---|
| Model | FOX |







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.