bestoptika.eu
Hikmicro EXPLORER E20PLUS
141 900,00 Ft
Modul termokamery Hikmicro Explorer E20Plus poskytuje vysokokvalitné termálne zobrazovanie prostredníctvom mobilného telefónu so systémom Android.
EXPLORER je ideálny na to, aby ste si ho mohli vziať so sebou do prírody. Termokamera so šírkou pásu 12 mikrónov, rozlíšením 256 × 192 pixelov, objektívom s priemerom 9,7 mm a FOV 18,1° × 13,6°/31,8 m × 23,8 m pri vzdialenosti 100 m je vynikajúcou voľbou pre používateľov na lokalizáciu a identifikáciu skrytých cieľov v zmiešaných prostrediach, napríklad pri pozorovaní vtákov alebo prírody pri dennom alebo nočnom kempovaní.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro EXPLORER E20PLUS
Malý do vrecka, menší ako hodinky
Váži menej ako 26 g, takže si ho môžete ľahko vziať so sebou.
Inštalácia trvá menej ako sekundu
Jednoducho pripojte E20 Plus k svojmu smartfónu (len pre použitie s telefónmi so systémom Android) a môžete okamžite začať objavovať pomocou aplikácie HIKMICRO Sight, k dispozícii je bezdrôtové pripojenie
Výkonný detektor tepla, obraz poskytuje správny vizuálny zážitok
Vďaka 12-mikrónovému pásu, tepelnému detektoru s rozlíšením 256 x 192 pixelov, 9,7 mm objektívu a širokému FOV 18,1° x 13,6°/31,8 m x 23,8 m na 100 m EXPLORER zabezpečuje, že tepelný obraz spĺňa vizuálne požiadavky.
Hladší obraz HDR
Vďaka snímaniu pri frekvencii 50 Hz majú všetky snímky väčší dynamický rozsah.
Viacero režimov, k dispozícii je aj režim pozorovania vtákov
Poskytuje šesť paliet, ktoré sa hodia pre každú situáciu pri pozorovaní vonku.
Bezbatériový dizajn s nízkou spotrebou energie <0,35 W
Vďaka bezbatériovému dizajnu a veľmi nízkej spotrebe energie (<0,35 W) je zariadenie E20Plus vhodné na celodenné používanie.
Dlhá detekčná vzdialenosť
Napriek kompaktným rozmerom ponúka EXPLORER veľkú zaostrovaciu vzdialenosť, takže môžete pozorovať jasný obraz až z 970 m.
| Senzor |
256 × 192 px, 12 μm, VOx
|
| Lencse | 9,7 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 970 m |
| Zorné pole | 18,1° × 13,6° |
| Digitálny zoom | 2× |
| Citlivosť na teplo (NETD) | ≤ 50 mK |
| Snímanie videa | Áno |
| Fotografovanie | Áno |
| Farebné palety |
Pozorovanie vtákov / Červená horúca / Biela horúca / Čierna horúca / Dúhová / Ironbow
|
| Sledovanie hotspotov | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Stupeň imunity | IP40 |
| Prevádzková teplota | -10 °C - +50 °C |
| Rozmery |
26,6 × 26,6 × 27,2 mm
|
| Hmotnosť | 26 g |
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Prieskumník |

















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.