bestoptika.eu
Pard NV007V2 850nm digitálne nočné videnie, zasádka 45mm
HUF
119 000,00 Ft
Osvedčený vylepšený model 007 - za skvelú cenu!
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Pard NV007V2 850nm digitálne nočné videnie, zasádka 45mm
- Denný/nočný režim - cez deň farebné, v noci čiernobiele
- Najmodernejší snímač Ultra HD Rozlíšenie 2560 × 1440 px
- Nočná detekčná vzdialenosť: viac ako 350 m
- Optické zväčšenie: 1,4
- Digitálny zoom: 1,5-3,5
- Vysokokvalitný displej OLED: 1440×1080 px
- IR osvetlenie 850 nm v 3 úrovniach
- Rozlíšenie videa: 1440×1080
- Rozlíšenie fotografií: 1440×1080
- Režim úspory energie (spánok)
- Zásobovanie potravinami: s batériou typu 18650 (je súčasťou balenia)
- Mechanická nosnosť: do 6000 J
| Parameter | Hodnota |
| Senzor |
UHD 2560 × 1440 px
|
| Laserové IR osvetlenie | 850 nm |
| Detekčná vzdialenosť |
do 350 m
|
| Optické zväčšenie | 1,4× |
| Zorné pole - horizontálne | 22° |
| Zorné pole - vertikálne | 12° |
| Zorné pole - diagonálne | 27° |
| Fotosenzitivita | 0,001 lux |
| Aktualizácia obrázkov | 30 Hz |
| Digitálny zoom | 1,5-3,5× |
| Dioptrická korekcia |
-5D ~ +5D
|
| Obchodné metódy |
Farebné / čiernobiele
|
| Zobrazenie |
OLED 1440×1080
|
| Priemer očnice | 25 mm |
| Výstupný objektív | 22,5 mm |
| Wi-Fi | Áno |
| karta microSD |
Áno, až do 128 GB
|
| Nastaviteľné IR osvetlenie | Áno |
| Foto a video | Áno |
| Konektor USB | USB-C |
| Výstup HDMI | Áno |
| Typ batérie |
Li-ion 18650 × 1
|
| Prevádzkové hodiny |
až 6 hodín
|
| Stupeň krytia | IP67 |
| Prevádzková teplota |
-20 ℃ - +40 ℃
|
| Rozmery |
135 × 100 × 55 mm
|
| Hmotnosť | 229 g |
Obsah balenia:
- 1× PARD NV007 V2 850 nm digitálne nočné videnie
- 1× návod na použitie
- 3× lepiace krúžky (1 mm, 2 mm, 3 mm) pre puškohľady s priemerom okulára 39-45 mm
- 1× 18650 dobíjacia batéria
- 1× ochranný textil
- 1× dátový kábel USB
- 1× lepiaca páska
- 2× imbusový kľúč
- 2× gumový tesniaci krúžok
| Značka | Pard |
|---|---|
| Model | NV |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.