bestoptika.eu
Hikmicro LYNX PRO LH25 termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 397 000,00 Ft.333 000,00 FtAktuálna cena je: 333 000,00 Ft.
- Rozlíšenie 384 × 288, 12 μm vysoko citlivý detektor
- Rozlíšenie 1280 x 960, 0,4-palcový displej LCOS
- Zabudovaná dobíjateľná lítiová batéria
- Až 7,5 hodiny nepretržitej prevádzky
- Wi-Fi
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Od najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier, spoločnosti HIKVISION. Kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s 25 mm optikou. Dosah detekcie je 1200 metrov a uhol záberu 10,5 stupňa.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 25 mm, F1.0 |
| Zorný uhol | 10,5° × 7,9° (H × V) |
| Zväčšenie | od 2,45 do 19,6 |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 0,4 palca, LCOS, 1280 × 960 |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 300g |
| Rozmery | 171 mm × 61 mm × 57 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C až +55 °C |
| Úložisko | Zabudovaný pamäťový modul (8 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Lítiová batéria |
| Výdrž | 7,5 hodiny (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-pro-series-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.