bestoptika.eu
Hikmicro CONDOR CH25L termovízny monokulár s laserovým diaľkomerom
Pôvodná cena bola: 560 000,00 Ft.485 000,00 FtAktuálna cena je: 485 000,00 Ft.
- Vybavený tepelným senzorom s rozlíšením 384 × 288 pixelov a 25 mm optikou
- Vylepšite dokonalý zážitok z obrazu pomocou funkcií Image Pro a Zoom Pro
- Základné optické zväčšenie zariadenia je 2,5-násobné, s digitálnym priblížením až do 20-násobného zväčšenia
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (64 GB)
- 1024×768 Displej OLED s vysokým rozlíšením
- Detekčná vzdialenosť až 1200 m, a zorný uhol 10,5 stupňa.
- Ručná termokamera CONDOR CH25L so zabudovaným laserovým diaľkomerom na 1000 m
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro CONDOR CH25L termovízny monokulár s laserovým diaľkomerom
Najnovšia ručná termovízna kamera spoločnosti Hikmicro je CONDOR CH25L zabudované, Laserový diaľkomer s dosahom 1000 ma vymeniteľnú batériu. Nový fotoaparát má 12-mikrónový snímač, vysoká citlivosť 20mK s tepelným senzorom so stredným rozlíšením 384 × 288 pixelov, vybaveným 25 mm optikou. Detekčná vzdialenosť je cca.1200 metrovso zorným uhlom 10,5 stupňa. Pre dokonalý vizuálny zážitok je Image Pro a Zoom Pro možno vylepšiť pomocou techník vylepšenia obrazu. Základné optické zväčšenie zariadenia je 2,5-násobné - s digitálnym zväčšením je možné až 20-násobné zväčšenie.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 25 mm, F1,0 |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m |
| Zorný uhol | 10,5° ×7,9°/ 18,3 m × 13,8 m @ 100 m |
| Blízkosť | 2,5m |
| Zväčšiť | 2.5×-20.0× (8×) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 4 mm |
| Eyelines | 15 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +3D |
| Image Pro | Áno |
| Zoom Pro | Áno |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 386 g bez batérie |
| Rozmery | 180,7 mm × 52,7 mm × 85,4 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Systém | |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 4,5 hodiny nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Ochrana proti preplneniu | Áno |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/condor-thermal-lrf-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Condor |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.