bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX 4K LRF A50EL puškohľad, digitálny nočný zameriavač s laserovým diaľkomerom
HUF
Pôvodná cena bola: 344 000,00 Ft.310 000,00 FtAktuálna cena je: 310 000,00 Ft.
- Digitálny puškohľad na nočné videnie Hikmicro Alpex A50EL so snímačom s rozlíšením 4K, zabudovaným laserovým diaľkomerom na 1000 m
- Rozlíšenie 3840 × 2160 pixelov a vysoká citlivosť snímača
- Podporuje denný/nočný režim, ako aj hlasové nahrávanie
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (64 GB)
- Rozlíšenie 1920 × 1080, 0,49-palcový displej OLED
- Detekčná vzdialenosť do 1000 m
Externý sklad (doručenie 14-28 dni)
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro ALPEX 4K LRF A50EL puškohľad, digitálny nočný zameriavač s laserovým diaľkomerom
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 ×2160 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 50 mm, F1,2-2,5 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 10m |
| Zorný uhol | 8,8° × 5,0° / 15,3 m × 8,6 m @ 100 m |
| Zväčšiť | 3,5×-28,0x (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | Denný čas: 1000 m |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1920 × 1080, 0,49", OLED |
| Obrázky | Deň, noc |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 55 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 1176 g bez batérie |
| Rozmery | 439,8 mm × 89,2 mm × 84,0 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Nachádza sa na adrese EMMC (64 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Nahrávanie aktivované záberom | Áno |
| Nulovanie zmrazením | Áno |
| Rozlíšenie nahrávania videa | 1920 × 1080 |
| Odolnosť voči ohňu | 1000g/0,4 ms |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Dve dobíjateľné lítiové batérie (zabudované) a jedna vymeniteľná a dobíjateľná 18650 batéria (externá) |
| Prevádzkové hodiny | 11 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Maximálna vzdialenosť merania | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Min. vzdialenosť merania | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/alpex-4k-digital-day-night-vision-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Alpex |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.