bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX A50T 850nm puškohľad, nočný zameriavač
HUF
205 000,00 Ft
- Snímač s vysokým rozlíšením 1920 x 1080
- Podporuje denný/nočný režim
- Podporuje hlasové nahrávanie
- Podporuje zaznamenávanie aktivácie spätného rázu
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (64 GB)
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 x 768
- Detekčná vzdialenosť do 600 m
- infračervené vysievače s vlnovou dĺžkou 850 nm
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Ďalekohľad nočného videnia Alpex s infračerveným rozsahom 850 nm. Je dôležité vedieť, že technológiu snímacieho prvku pre nočné snímanie, ktorý je hlavnou súčasťou kamery, vyvinula materská spoločnosť Hikmicro Hikvision, ktorá je už mnoho rokov najväčším svetovým výrobcom kamier.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 50 mm, F1,2 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 3m |
| Zorný uhol | 7,7° × 5,8°/13,5 m x 10,1 m @100 m |
| Zväčšiť | 3,5×-14× (4x) |
| Detekčná vzdialenosť | 600m |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Obrázky | Deň, noc |
| Odchádzajúci žiak | 5 mm |
| Eyelines | 60 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 1062 g bez batérie |
| Rozmery | 442 mm × 78,1 mm × 83,5 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Nahrávanie aktivované záberom | Áno |
| Nulovanie zmrazením | Áno |
| Rozlíšenie nahrávania videa | 1440 × 1080 |
| Odolnosť voči ohňu | 1000g/0,4 ms |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Dve dobíjateľné lítiové batérie (zabudované) a jedna vymeniteľná CR123A batéria (externá) |
| Prevádzkové hodiny | 12 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/alpex-series-night-vision-telescope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Alpex |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.