bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX A50TN 940nm puškohľad, nočný zameriavač
HUF
205 000,00 Ft
- Snímač s vysokým rozlíšením 1920 x 1080
- Podporuje denný/nočný režim
- Podporuje hlasové nahrávanie
- Podporuje zaznamenávanie aktivácie spätného rázu
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (64 GB)
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 x 768
- Detekčná vzdialenosť do 550 m
- 940 nm infračervené vysievače
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro ALPEX A50TN 940nm puškohľad, nočný zameriavač
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 1920×1080 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Ohnisková vzdialenosť | 50 mm |
| Blízkosť | 3 m |
| Zorný uhol | 7.7° x 5.8° |
| Otvorený vzťah | F1.2 |
| Zväčšiť | 3,5x - 14x (4x) |
| Vlnová dĺžka IR odpaľovacieho zariadenia | 940 nm |
| Detekčná vzdialenosť | Deň: 600 m, Noc: 550 m |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024×768, 0,39″, OLED |
| Obrázky | Denný čas, Nočný čas |
| Odchádzajúci žiak | 5 mm |
| Eyelines | 60 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Systém | |
| Digitálny zoom | 1x, 2x, 4x |
| Rozlíšenie záznamu | 1440 x1080 |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Snímanie snímok | Áno |
| NULOVANIE MRAZOM | Áno |
| Nahrávanie aktivované záberom | Áno |
| Hotspot Wi-Fi | Áno, HIKMICRO Sight APP |
| Kríž | Áno |
| Odolnosť voči ohňu | 1000G |
| Zvukový záznam | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Dve dobíjateľné lítium-iónové batérie (zabudované) a jedna vymeniteľná batéria CR123A (externá) |
| Prevádzkové hodiny | 12 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Ochrana proti preplneniu | Áno |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
| Všeobecné | |
| Prevádzková teplota | -30°C až 55°C |
| Rozmery | 442 mm x 78,1 mm x 83,5 mm |
| Hmotnosť | 1062 g bez okulára a batérie CR123A |
| Mechanická ochrana | IP67 |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/alpex-series-night-vision-telescope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Alpex |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.