bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX PRO LRF A50PL puškohľad, nočný zameriavač s laserovým diaľkomerom
375 000,00 Ft
Hikmicro ALPEX PRO LRF A50PL puškohľad, nočný zameriavač s laserovým diaľkomerom:
- Snímač: 4512 × 2512 px (12 MP)
- Objektív: 50 mm
- Detekčná vzdialenosť: do 350 m
- Optické zväčšenie: 4×
- Digitálny zoom: až 6×
- Displej: 0,6″ AMOLED, 1920 × 1080 px
- Zabudovaná balistická kalkulačka
- Obnovovacia frekvencia obrazu: 50 Hz
- Pripojenie externého infračerveného osvetľovača (nie je súčasťou dodávky): 850/940 nm
- Prevádzkové režimy: deň / súmrak / noc / automatický / zelený / oranžový
- Funkcia: Light Pro
- Rozlíšenie videa: 1920 × 1080 px
- Prevádzkový čas: až 7 hodín
- Napájanie: 1× vstavaná + 1× vymeniteľná batéria 18650
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro ALPEX PRO LRF A50PL puškohľad, nočný zameriavač s laserovým diaľkomerom
Univerzálny HIKMICRO ALPEX PRO je nekompromisne prispôsobiteľný lesnému aj otvorenému terénu. Poskytuje mimoriadne jasný a detailný obraz za všetkých podmienok - pri slabom osvetlení, vo dne aj v noci, pri nepretržitom používaní 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nový model prichádza s nižšou hmotnosťou, moderným inovatívnym dizajnom a ešte intuitívnejším ovládaním, ktoré umožňuje rýchlu a istú reakciu v teréne.
Hlavné výhody:
-
Snímač s rozlíšením 12 MP - až 37% lepšia kvalita obrazu
-
Väčší displej ako 20%
-
Hmotnosť iba 886 g
-
Vynikajúci jas F0,9 s technológiou Light Pro založenou na umelej inteligencii
-
Jednoduchý dizajn a intuitívne ovládanie
-
Laserový diaľkomer s balistickou kalkulačkou
Nová generácia digitálnych puškohľadov Alpex Pro je vybavená snímačom s vysokým rozlíšením 4512 × 2512 px (12 MP), ktorý zlepšuje kvalitu obrazu až o 37%. Výrazne sa zlepšila čistota a detailnosť obrazu. Vysokú kvalitu si zachováva 0,6" displej AMOLED s rozlíšením 1920 × 1080 px, ktorý je o viac ako 20% väčší ako predchádzajúca generácia.
Dokonca aj v súmraku, detaily Light Pro funkcie. Spracovanie obrazu založené na umelej inteligencii optimalizuje jas na clonu F0,9, čím výrazne zlepšuje kvalitu obrazu pri slabom osvetlení. Umožňuje tiež až o 30 minút dlhšie sledovanie za súmraku so živými farbami a zároveň až trojnásobne znižuje rušivý šum. Funkcia je aktívna v nočnom a súmračnom režime, takže obrysy zveri sú jasne viditeľné a žiadny pohyb nezostane nepovšimnutý.
Ľahká konštrukcia a intuitívne ovládanie zaručujú pohodlné používanie aj v náročných podmienkach. Vďaka stupňu vodotesnosti IP67 Alpex Pro A50PL spoľahlivý partner v daždi a snehu.
Presnejšiemu miereniu napomáha laserový diaľkomer s dosahom až 1200 metrov a vylepšená balistická kalkulačka.
Infračervený osvetľovač nie je súčasťou dodávky, ale v našom sortimente nájdete vhodné riešenie. Vyberte si kvalitu TenoSight našich laserových osvetľovačov alebo originálneho príslušenstva Hikmicro a zabezpečujú nočnú detekčnú vzdialenosť až 350 metrov.
Zariadenie je napájané dvoma batériami - jednou vstavanou a jednou vymeniteľnou typu 18650 - ktoré poskytujú výdrž až 7 hodín. Vstavaný režim spánku pomáha znížiť spotrebu energie.
So zabudovaným úložiskom s kapacitou až 64 GB môžete fotografovať a nahrávať videá v rozlíšení 1920 × 1080 px. Zariadenie môžete tiež pripojiť k počítaču alebo mobilnému telefónu prostredníctvom pripojenia USB-C na jednoduché pripojenie k počítaču alebo mobilnému telefónu. HIKMICRO Sight pomocou aplikácie.
| Parameter | Hodnota |
| Senzor | 4512 × 2512 px |
| Zobrazenie |
0,6″ AMOLED, 1920 × 1080 px
|
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 50 Hz |
| Šošovka | 50 mm |
| Zaznamenaná hodnota | F1.8 |
| Zorné pole | 7,2° × 4,0° |
| Optické zväčšenie | 4× |
| Digitálny zoom | 6× |
| Dioptrická korekcia | -5D - +3D |
| Rozlíšenie videa | 1920 × 1080 px |
| Fotografovanie | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Nahrávanie po snímaní | Áno |
| Denná detekčná vzdialenosť | 1500 m |
| Nočná detekčná vzdialenosť | do 350 m |
| Externý infračervený osvetľovač |
Nie je súčasťou dodávky, verzia 850 / 940 nm je k dispozícii v našom webovom obchode
|
| Laserový diaľkomer |
Áno, dosah 1200 m
|
| Balistická kalkulačka | Áno |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Wi-Fi | Áno |
| Pamäť | Vstavaný, 64 GB |
| Prevádzková teplota | -30 °C - +55 °C |
| Batéria |
1× vstavaný + 1× vymeniteľný 18650
|
| Výdrž batérie | až 7 hodín |
| Priemer rúrky | 30 mm |
| Rozmery |
443 × 84 × 91 mm
|
| Hmotnosť | 889 g |
Obsah balenia:
- Puškohľad Hikmicro Alpex Pro LRF A50PL
- Kvalitná prepravná taška s logom HIKMICRO
- Pripojovací kábel USB-C
- 1× batéria 18650
- Čistiaca handrička na optiku
- Nabíjačka batérií
- Návod na použitie
Oficiálna stránka značky: https://www.hikmicrotech.com/en
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Alpex |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.