bestoptika.eu
Hikmicro CHEETAH C32F-S puškohľad, nočný zameriavač s 850 nm IR prísvitom
HUF
Pôvodná cena bola: 235 000,00 Ft.215 000,00 FtAktuálna cena je: 215 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie 2560 x 1440
- Uhol záberu 8,1° × 6,1°
- Zväčšenie 2,7x-21,6x (8x)
- Detekčná vzdialenosť 400 m
- Vlnová dĺžka IR projektora 850 nm
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Puškohľady Hikmicro Cheetah sú vysoko výkonné digitálne denné a nočné ďalekohľady. Počas dňa poskytujú farebný obraz s vysokým rozlíšením a potom sa prepnú do nočného režimu, aby poskytli detailný čiernobiely obraz, so zabudovaným infračerveným detektorom s detekčným dosahom až 400 metrov.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1440 |
| Aktualizácia obrázkov | 25 Hz |
| Šošovka | 32 mm, F1,2 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 3m |
| Zorný uhol | 8,1° × 6,1°/ 14,2 m x 10,7 m @ 100 m |
| Zväčšiť | 2,7x-21,6x (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 400m |
| Vlnová dĺžka IR odpaľovacieho zariadenia | 850 nm |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1920 x 1080, 0,49-palcový OLED |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 465 g bez objektívu a batérie |
| Rozmery | 217 mm x 70 mm x 87,2 mm (8,5 × 2,8 × 3,4 palca) |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥5,5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/cheetah-night-vision-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Gepard |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.