bestoptika.eu
Hikmicro CONDOR CH35L termovízny monokulár s laserovým diaľkomerom
Pôvodná cena bola: 617 000,00 Ft.572 000,00 FtAktuálna cena je: 572 000,00 Ft.
- Vybavený tepelným senzorom s rozlíšením 384 × 288 pixelov
- Vylepšite dokonalý zážitok z obrazu pomocou funkcií Image Pro a Zoom Pro
- Základné optické zväčšenie zariadenia je 3,5-násobné, s digitálnym priblížením až do 28-násobného zväčšenia
- Podporuje nahrávanie videa a snímanie, zabudovaná pamäť EMMC (64 GB)
- Displej OLED s rozlíšením 1024×768
- Má dosah detekcie až 1800 m a zorné pole 7,5 stupňa.
- Ručná termokamera CONDOR CH35L so zabudovaným laserovým diaľkomerom na 1000 m
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro CONDOR CH35L termovízny monokulár s laserovým diaľkomerom
Najnovšia ručná termovízna kamera spoločnosti Hikmicro je CONDOR CH35L zabudované, Laserový diaľkomer s dosahom 1000 ma vymeniteľnú batériu. Nový fotoaparát má 12-mikrónový snímač, vysoká citlivosť 20mK s tepelným senzorom, vybavený 35 mm optikou. Detekčná vzdialenosť je cca.1800 metrovso zorným poľom 7,5 stupňa. Pre dokonalý vizuálny zážitok Image Pro a Zoom Pro možno vylepšiť pomocou techník vylepšenia obrazu. Základné optické zväčšenie zariadenia je 3,5-násobné - pri použití digitálneho zväčšenia je k dispozícii zväčšenie až 28-násobné.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 35 mm, F1.0 |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Zorný uhol | 7,5° x 5,6° / 13,1 m x 9,7 m@100 m |
| Blízkosť | 3.5m |
| Zväčšiť | 3,5x-28,0x (8x) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 4 mm |
| Eyelines | 15 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +3D |
| Image Pro | Áno |
| Zoom Pro | Áno |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 400 g bez batérií |
| Rozmery | 184,9 mm × 53 mm × 87,8 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Systém | |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 4,5 hodiny nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/condor-thermal-lrf-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Condor |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.