bestoptika.eu
Hikmicro FALCON FH25 termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 495 000,00 Ft.382 000,00 FtAktuálna cena je: 382 000,00 Ft.
- Rozlíšenie 384 × 288 s 12μm snímačom
- Vysoká citlivosť tepelného modulu NETD < 20 mK (@25°C, F# = 1,0)
- Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria
- Až 7 hodín nepretržitej prevádzky
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 x 768
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Falcon FH25 a Hikmicro Falcon radu, prvý z novej generácie spotrebičov. S touto sériou sme vstúpili do novej éry z hľadiska tepelnej citlivosti. <20mK NETD čo umožňuje zreteľne zistiť aj tie najmenšie teplotné rozdiely, a to aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Senzor VOx 12 mikrónov verzie. Hikmicro je úplne nový vývoj Image Pro softvéru na optimalizáciu obrazu, nový revolučný snímač série Falcon naplno využíva svoje silné stránky, aby divákovi poskytol vysoko kontrastný, ostrý obraz s nevídanými detailmi a hĺbkou.
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 25 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 2.5m |
| Zorný uhol | 10.5°×7.9°/18.4m×13.8m |
| Zväčšiť | 2,2× - 17,6× (8×) Podpora kontinuálneho zoomovania |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Odchádzajúci žiak | 4 mm |
| Eyelines | 15 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D a +3D medzi |
| Image Pro | Áno |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 450 g bez batérie |
| Rozmery | 193,8 mm x 66,9 mm x 58,3 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | 64 GB |
| Zvukový záznam | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná batéria, lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥7h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC, 2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/falcon-series-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Falcon |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.