bestoptika.eu
Hikmicro HABROK 4K HE25L Multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
Pôvodná cena bola: 521 900,00 Ft.505 000,00 FtAktuálna cena je: 505 000,00 Ft.
- Rozlíšenie termokamery 256 x 192 pixely
- 3840 x 2160 obsahuje optickú kameru s rozlíšením pixelov a laserový diaľkomer
- Rozpoznať hľadaný objekt na 1200 m
- Nočná detekcia objektov účinná až do vzdialenosti 400 m
- Infračervené žiarenie: 850 nm
- 5,5-násobný optický zoom
- Snímanie fotografií a videí, vstavaná pamäť 64 GB
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Séria Hikmicro Habrok ručná, dvojoká, dvojspektrálna termokamera nová 4K digitálne nočné videnie s rozlíšením obrazu vybavené senzorom verzia. Termokamera tohto typu je termokamera série "E" s termálnym snímacím prvkom s rozlíšením 256 × 192 pixelov. Tieto dve zariadenia majú zabudovaný Laserový diaľkomer na 1000 ma infračervený hľadáčik s premenlivým zaostrením z neho robia ideálny binokulárny hľadáčik s pomerom cena/výkon. Rozlíšenie obrazu 4K digitálneho nočného videnia poskytuje nevídané detaily so štvornásobkom bežného rozlíšenia Full HD, zatiaľ čo 60 mm optika s 5,5-násobným optickým zväčšením a 22-násobným digitálnym zväčšením priblíži sledovanú oblasť.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 256 x 192 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 25 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 3m |
| Zorný uhol | 7,0° × 5,3° / 12,2 m x 9,3 m |
| Zväčšiť | 4,3x-17,2x (4x) |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 0,49 palca, OLED, 1920 ×1080 |
| ZoomPro | Áno |
| Odchádzajúci žiak | 8 mm |
| Eyelines | 15 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Optická kamera | |
| Max. rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Zorný uhol | 6,9° x 4,1° / 12,0 m x 7,2 m |
| Detekcia nočných objektov | 400m |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 795 g bez batérie |
| Rozmery | 138 mm × 68,2 mm × 223 mm (5,4″ × 2,7″ × 8,6″) |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| GPS | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
| Zabudovaný infračervený odpaľovač | |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/habrok-4k-multi-spectrum-binocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Habrok |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.