bestoptika.eu
Hikmicro HABROK HH35L Multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
HUF
Pôvodná cena bola: 750 000,00 Ft.710 000,00 FtAktuálna cena je: 710 000,00 Ft.
- Rozlíšenie termokamery 384 x 288 pixelov
- 2Mimoriadne citlivá (0,001 lux) nočná/denná optická kamera s rozlíšením 560 x 1440 pixelov a laserový diaľkomer
- Nočná detekcia objektov účinná až do vzdialenosti 400 m
- Zistiť hľadaný objekt z mimoriadne veľkej vzdialenosti (1800 m)
- 2,9x optický zoom
- Snímanie fotografií a videí so zabudovanou pamäťou (64 GB)
- Hikmicro Sight je bezplatná aplikácia, ktorá umožňuje ukladať obrázky, videá, živé zobrazenie a diaľkové ovládanie
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro HABROK HH35L Multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
Ručné, dvojzorníkové, dvojspektrálne termokamery série Hikmicro Habrok so stredným a vysokým rozlíšením Ručné, dvojzorníkové, dvojspektrálne termokamery série Hikmicro Habrok s ultra citlivou optickou kamerou na snímanie v noci a vo dne, so zabudovaným laserovým diaľkomerom s dosahom 1000 m a vstavaným infračerveným a FullHD 1920×1080 pixelovým rozlíšením,OLED displejom.
A HH35L infra 850 nm vlnové dĺžky a Účinnosť do 400 m.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384 x 288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 35 mm, F1.0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 3.5m |
| Zorný uhol | 7,5° × 5,7°/13,2 m × 9,9 m |
| Zväčšiť | 4,0x-32x (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 0,49 palca, OLED, 1920 ×1080 |
| ZoomPro | Áno |
| Odchádzajúci žiak | 8 mm |
| Eyelines | 15 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Optická kamera | |
| Max. rozlíšenie | 2560 x 1440 |
| Min.osvetlenie | 0,001 lux @ (F1.0 , AGC zapnuté) |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 780 g bez batérie |
| Rozmery | 138,2 mm × 68,4 mm × 212,4 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| GPS | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥6h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
| Zabudovaný infračervený odpaľovač | |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
| Uhol vyžarovania | 7.6-11.5° |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/habrok-multi-spectrum-binocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Habrok |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.