bestoptika.eu
Hikmicro HABROK PRO HX60L Multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
2 200 000,00 Ft
Dvojoký multispektrálny digitálny nočný a termovízny binokulár Hikmicro Habrok Pro HX60L ponúka univerzálne riešenie pre lovcov v otvorenom priestore aj v interiéri. Rad Pro je určený predovšetkým pre profesionálnych poľovníkov, ale prečo by jeho výhody nemohol využívať ktokoľvek? Toto ultrakompaktné zariadenie je vybavené inováciami, ako je denná a nočná digitálna kamera,. zabudovaný laserový diaľkomer (presnosť 1 m do vzdialenosti 1000 m), GPS alebo infračervené žiarenie (vlnová dĺžka 850 nm). Pre svojho majiteľa bude užitočným pomocníkom kedykoľvek počas dňa.
- 60 mm-Objektív F1.0 (termokamera)
- 60 mm-Optika F2.2 (digitálne nočné videnie)
- Snímač s rozlíšením 1280 × 1024 pixelov, veľkosť pixelov 12 µm (termokamera)
- Rozlíšenie 3840 × 2160, mimoriadne citlivý (0,001 lux) snímač CMOS (digitálne nočné videnie)
- < 18 mK tepelná citlivosť
- Uhol záberu 14,6° (termokamera)
- 7,3° zorný uhol (digitálne nočné videnie)
- zabudovaný laserový diaľkomer (dosah: 1000 m)
- Vlnová dĺžka 850 nm zabudovaný infračervený žiarič (viditeľné svetlo)
- 3100 m detekčná vzdialenosť (termokamera)
- vymeniteľný, dobíjateľný lítium-iónový akumulátor
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
HIKMICRO HABROK PRO HX60L Multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
Ponorte sa do sveta detailov s fúznym binokulárom Habrok Pro, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu vo dne aj v noci. S binokulárom Habrok Pro môžete vďaka jeho pohodlnému používaniu a vysokému výkonu ľahko zabudnúť na tradičné denné ďalekohľady.
Senzor termovízie: 1280 × 1080 px
Citlivosť na teplo: 18 mK
Rýchle prepínanie medzi režimom termovízie a nočného videnia
Osvetlenie nočného videnia: 850 nm
Detekčná vzdialenosť: do 3100 metrov
Laserový diaľkomer
Model HX60L kombinuje optický modul s jadrom s vysokým rozlíšením 4K UHD a tepelný modul s pôsobivým rozlíšením 1280 × 1024 px a snímačom tepelnej citlivosti 18 mK. Celý obraz prenáša displej OLED s rozlíšením 1920 × 1080 px.
Vďaka termálnej šošovke s ohniskovou vzdialenosťou 60 mm môže termálny modul dosiahnuť detekčnú vzdialenosť až 3100 metrov. Digitálny modul využíva osvetlenie s vlnovou dĺžkou 850 nm a poskytuje detekciu až do vzdialenosti 400 metrov. Je tiež vybavený laserovým diaľkomerom s dosahom až 1000 metrov.
Séria Habrok PRO využíva aj technológiu Image Pro 2.0, ktorá výrazne zlepšuje spracovanie a zobrazovanie obrazu.
Pozorovanie v režime 24/7 môžete vykonávať pomocou paliet Black Hot/White Hot/Red Hot/Fusion pre termovíziu a režimov Day/Night/Auto pre optický modul.
Habrok Pro má množstvo fantastických funkcií vrátane možnosti zachytávať fotografie a videá so zvukom, okamžitého zobrazenia alebo vymazania a sledovania najhorúcejšieho bodu. Ponúka aj automatický režim spánku, ktorý zisťuje zmeny polohy a vypína displej, keď sa zariadenie nepoužíva, čím šetrí energiu batérie. Pripojenie je možné prostredníctvom prepojovacieho kábla alebo aplikácie HIKMICRO Sight.
Ponúka pohodlie vďaka klasickému dizajnu denného ďalekohľadu, ergonomickému dizajnu a pohodlnému zaveseniu na krk. Samozrejme, možno ho umiestniť aj na statív pomocou priloženého adaptéra. Je napájaný vymeniteľnou dobíjateľnou batériou, ktorá umožňuje až sedem hodín nepretržitého pozorovania.
Údaje
| Výrobca | Hikmicro |
| Detekčná vzdialenosť | 3 100 m |
| Systém objektívov | Objektív 60 mm, F1,0, manuálne zaostrovanie |
| Maximálne zväčšenie (optické + digitálne) | 20x |
| Senzor | 1280 × 1024 pixelov, veľkosť pixla 12 µm |
| Špeciálna funkcia | duálny displej, laserový diaľkomer, prídavná denná kamera (bispektrálna) |
| Zobrazenie | 1920 x 1080 OLED |
| Ukladanie údajov | 64 GB vstavanej pamäte |
| Dodávka energie | vymeniteľný, dobíjateľný lítium-iónový akumulátor |
| Odchádzajúci žiak | 8 mm |
| Priemer prednej šošovky | 60 mm |
| Kompenzácia dioptrií | -5 - +3 dpt |
| Náhradný zdroj energie | 5V/9V DC, 3 A |
| Stavebníctvo | Vyhľadávanie pomocou dvoch očí |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Režimy farieb displeja | 4 typy: čierna horúca, biela horúca, červená horúca, fúzia |
| Zorný uhol | 14.6° x 8.8° |
| Spektrálny rozsah merania | 8 - 14 µm |
| Odolnosť proti nárazu | do 1 m pádu z výšky |
| Prevádzkové hodiny | až 9,5 hodiny |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Prevádzková teplota / teplota skladovania | -30 - +55°C |
| Rozmery | 152,8 × 81,95 × 231,5 mm |
| Príslušenstvo |
Nabíjačka batérií, Napájací kábel, Čistiaca handrička, Remienok na krk, Manuál, 2 batérie, Adaptér na statív, Puzdro na prenášanie s popruhom
|
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť spotrebiča | 1050 g vrátane batérie |
| Záruka výrobcu | 3 roky záruka výrobcu, batéria snímača 10 rokov záruka výrobcu |
| Minimálna vzdialenosť merania | 10 m |
| Parametre lasera | Trieda 1 |
| Rozlíšenie snímača | 3840 x 2160 pixelov |
| Základné zväčšenie (optické) | 5,5 X |
| Maximálne zväčšenie (optické + digitálne) | 22 |
| Digitálny zoom | 1x - 4x |
| Fotosenzitivita | nie je známe |
| Horizontálny uhol záberu | 7,3 ° |
| Detekcia pixelov na 100 m | Štvorcová dĺžka strany 34 mm |
| Systém objektívov | 60 mm, F2,2 |
| Detekčná vzdialenosť | 350 m |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
| Prísvit | Nachádza sa na adrese |
| Webová lokalita | https://www.hikmicrotech.com/hu/outdoor-products/habrok-pro-multi-spectrum-binocular/ |
| Hmotnosť | 2 kg/db |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.