bestoptika.eu
Hikmicro prísvit 940/850 nm (LED)
HUF
Pôvodná cena bola: 26 900,00 Ft.25 900,00 FtAktuálna cena je: 25 900,00 Ft.
Infračervený prísvit značky HIKMICRO využíva infračervené svetlo ako doplnkové osvetlenie na zlepšenie kvality obrazu pre zariadenia na nočné videnie.
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro prísvit 940/850 nm (LED)
| Parameter | Hodnota |
| Vlnová dĺžka | 940 / 850 nm |
| Rozsah | 200 m |
| Typ | LED |
| Prevádzková teplota | -20 °C - +50 °C |
| Batéria | 1× 18650 |
| Výdrž batérie | 5,5 hodiny |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozmery | 151 × 38 mm |
Obsah balenia:
- Hikmicro prísvit 940/850 nm
- 2× batéria 18650









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.