bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LC06S termovízny monokulár
HUF
124 000,00 Ft
- Vďaka 6 mm objektívu možno spozorovať ľudskú postavu alebo jeleňa až na vzdialenosť 250 metrov
- Zorné pole je mimoriadne široké, s uhlom záberu 24,7 stupňa, ktorý vám umožní vidieť obrovskú plochu naraz
- Vstavaná pamäť má kapacitu 8 GB, takže do zariadenia môžete ukladať pomerne dlhé videozáznamy a vďaka vstavanému WIFI ich môžete sledovať vo vysokom rozlíšení na mobilnom telefóne alebo tablete.
- Obnovovacia frekvencia je 50 Hz, takže živý obraz bude živý
- Vstavaná lítiová batéria s výdržou až 10 hodín (pri vypnutom Wi-Fi)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Malý, kompaktný, môžete si ho vziať kamkoľvek a používať ho 24 hodín denne. Vďaka 6 mm objektívu má fotoaparát obrovské zorné pole viac ako 24 stupňov.
Zmeny nového modelu "S" v porovnaní s predchádzajúcou verziou LC06:
- Nové a vylepšené používateľské menu
- Nový displej OLED s rozlíšením 800 × 600 pixelov
- Extrémne dlhý čas prevádzky (až 10 hodín)
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 160 × 120 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 6,2 mm, f1,1 |
| Režim zaostrenia | Zameranie zadarmo |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 1m |
| Zorný uhol | 24.7° × 18.7° |
| Zväčšiť | 1.0× - 4.0× (4×) |
| Detekčná vzdialenosť | 250m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 800 × 600, 0,32 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 20 mm |
| Eyelines | 6 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +4D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 250g |
| Rozmery | 158,4 mm × 60,4 mm × 57 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C až +55 °C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaný pamäťový modul (8 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 10 hodín (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Model | Lynx |
|---|---|
| Značka | Hikmicro |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.