bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH25 2.0 termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 445 000,00 Ft.375 000,00 FtAktuálna cena je: 375 000,00 Ft.
- Vysoko citlivý snímací prvok s rozlíšením 384 × 288 pixelov
- 25 mm objektív a nový 12 mikrónový snímač
- Detekčná vzdialenosť 1200 metrov
- Výnimočne dobrá hodnota NETD (20 mk) zaručuje jasný a kontrastný obraz v hmle a daždi
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov poskytuje ostrý a jasný obraz
- Integrovaná pamäť je 16 GB
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro LYNX LH25 2.0 termovízny monokulár
HIKMICRO LYNX LH25 2.0 je druhá generácia termokamier radu Lynx od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier. Nová kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s 25 mm optikou. Dosah detekcie je 1200 metrov a uhol záberu 10,5 stupňa. Má 2,4-násobné zväčšenie.
V porovnaní so starým typom LH25 sa v tejto sérii nachádzajú tieto dôležité vylepšenia:
- Vyššia citlivosť termočlánku NETD<20mK
- Modernejší displej s rozlíšením 1024 × 768 pixelov 0,39" OLED
- Vymeniteľná a dobíjateľná batéria, ktorú možno nabíjať v zariadení
- Nižšia hmotnosť, len 277 gramov
- Rýchlejšie zapnutie
- Funkcia automatického vypnutia displeja
- Nové, ľahšie ovládacie tlačidlá
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 25 mm, F1,0 |
| Režim zaostrenia | Zaostrovací krúžok |
| Zorný uhol | 10.5°×7.9° |
| Zväčšiť | 2,4x-19,2x (8x) |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 2,5m |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 20 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 277g |
| Rozmery | 172,5 mm × 56,0 mm × 60,8 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 6,5 hodiny (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.