bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH35 2.0 termovízny monokulár
Pôvodná cena bola: 572 000,00 Ft.424 000,00 FtAktuálna cena je: 424 000,00 Ft.
Termokamera Hikmicro LYNX LH35 2.0 druhej generácie série Lynx, od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier. Nová kamera má 12 mikrónový snímač, 35 mm-vybavené optikou. Získané z detekčná vzdialenosť 1800 metrea zorný uhol je 7,5 stupňa. Zobraziť v plnej veľkosti na 3.3x. Navrhnuté tak, aby umocnili vzrušenie z každého lovu.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro LYNX LH35 2.0 termovízny monokulár
Vysoká citlivosť pod 20 mK prináša detailné a informatívne snímky
Termovízny ďalekohľad HIKMICRO LYNX 2.0 s jedným objektívom a vysokou citlivosťou (NETD<20mK) poskytuje detailné a informatívne snímky za každého počasia.
Duálny režim nabíjania a rýchle nabíjanie na dlhšie používanie
Inovatívny dizajn zariadenia HIKMICRO LYNX 2.0 sa odráža v konštrukcii napájacieho systému. Vymeniteľná a nabíjateľná batéria poskytuje až 6,5 hodiny nepretržitej prevádzky. Batériu možno navyše nabíjať v zariadení aj v nabíjačke. Zapojte a choďte.
HIKMICRO LYNX 2.0 je vždy pripravený na použitie vďaka rýchlemu spusteniu za 3 sekundy.
Kompaktná veľkosť, jednoduché prenášanie
HIKMICRO LYNX 2.0 je skutočne vreckový - váži menej ako 277 g, čo z neho robí kompaktného partnera do všetkých podmienok.
K dispozícii sú prispôsobené nastavenia na zlepšenie vizuálneho zážitku
Termovízny ďalekohľad HIKMICRO LYNX 2.0 s jedným objektívom používa hierarchické menu, v ktorom sú často používané ponuky zoradené podľa zvyklostí používateľa. Používatelia si môžu prispôsobiť a zlepšiť vizuálny zážitok a určiť nastavenia kontrastu, ostrosti a ďalšie osobné možnosti.
Automatické vypnutie obrazovky stlmí obrazovku, čím sa šetrí energia a predlžuje životnosť batérie
Integrovaný algoritmus automaticky rozpozná presnú polohu zariadenia HIKMICRO LYNX 2.0 a aktivuje funkciu vypnutia obrazovky. Obrazovka HIKMICRO LYNX 2.0 sa automaticky prepne do pohotovostného režimu pri 75° bočnom náklone alebo 70° náklone nahor alebo nadol.
Zdieľajte svoje vzrušujúce momenty
Integrovaný modul hotspotu umožňuje používať aplikáciu HIKMICRO Sight ako druhý displej. Používatelia môžu upravovať hlavné parametre termovízneho ďalekohľadu HIKMICRO LYNX 2.0 s jedným objektívom, zachytávať vzrušujúce momenty a okamžite ich zdieľať na sociálnych sieťach.
| Rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Detekčná vzdialenosť | 700-1200 m |
| Dizajn | Jedno oko |
| Typ displeja | OLED |
| Optické zväčšenie | 2,5-3,5 |
| NETD | 20 mK |
| WiFi | Majte |
| Nahrávanie fotografií a videí | Majte |
| Zabudovaná pamäť | 16 GB |
| Typ snímača |
Nechladený mikrobolometer VOX
|
| Rozlíšenie snímača | 384×288 |
| Vzdialenosť pixelov | 12 mikrónov |
| Rozsah detekcie vlnovej dĺžky | 8µm-14µm |
| NETD |
<20mk ( @25°C, F=1.0)
|
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka |
35 mm , F1,0 s pevným ohniskom
|
| Zorný uhol (HxV) | 7.5° × 5,7° |
| Zorné pole na 100 metrov (HxV) | 13,1 m × 10,0 m |
| IFOV | 0,79 mrad |
| Optické zväčšenie | 2,5x |
| Digitálny zoom | 2x, 4x, 8x |
| Úplný rozsah zväčšenia |
3,3x až 26,4x (3,3x optický, 1-8x digitálny)
|
| Detekčná vzdialenosť (ľudská postava 0,5mx1,7m) | 1800m |
| Typ displeja |
Farebný displej OLED s uhlopriečkou 0,39 palca
|
| Rozlíšenie displeja | 1024×768 |
| Farebné režimy Stenderd |
biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie , fúzia
|
| WiFi | Majte |
| Snímky a videozáznamy | je . |
| Ukladanie údajov |
Vstavaná pamäť 16 GB
|
| Konektor USB2.0 | je . |
| Dodávka elektrickej energie |
Vymeniteľná lítium-iónová batéria 18650 (možno nabíjať cez USB)
|
| Prevádzková teplota | -30° až 55° C |
| Teplota skladovania | -30° až 60° C |
| Prevádzkový čas so zapnutou sieťou WiFi | 5 hodín |
| Prevádzkový čas s vypnutou WiFi | 6,5 hodiny |
| Odolnosť proti nárazu |
do výšky pádu 1,5 m
|
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Rozmery, mm | 193x56x62 |
| Hmotnosť | 338g |
Obsah balenia:
- Termovízny hľadáčik HIKMICRO LYNX LH35 2.0
- 1× ochranné textilné puzdro
- 1× remienok na zápästie
- 1× nabíjačka
- 2× dobíjacia batéria 18650
- 1× dátový kábel USB
- Čistiaca handrička na optiku
- Návod na použitie
Oficiálna stránka značky: https://www.hikmicrotech.com/hu/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |

















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.