bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LQ35 3.0 termovízny monokulár
655 000,00 Ft
- Senzor: 640 × 512 px, 12 μm
- Šošovka: 35 mm
- Citlivosť termovízneho senzora: < 15 mK
- Detekčná vzdialenosť: 1800 m
- Optické zväčšenie: 1,9×
- Digitálny zoom: 8×
- Displej: 1920 × 1080 px AMOLED
- Funkcie Image Pro 3.0, Zoom Pro, HSIS, automatický režim spánku
- Rýchle zapnutie: 2 s
- Výdrž batérie: 5 hodín
- Napájanie: 1× nabíjateľná lítium-iónová batéria 18650
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro LYNX LQ35 3.0 termovízny monokulár
Overená rada Lynx vstupuje do tretej generácie a model LQ35 3.0 prináša špičkový termovízny senzor s rozlíšením 640 × 512 pixelov — takmer trojnásobný počet pixelov oproti modelu LH35 3.0. Kompaktný monokulár „do vrecka" spája vynikajúcu kvalitu obrazu s intuitívnym ovládaním a široké zorné pole 12,5° × 7,5° vám dáva dokonalý prehľad v otvorenom teréne aj lese. Začnite ako profesionál od prvého pohľadu!
- Tepelná citlivosť: 15 mK
- Snímač: 640 × 512 px - najlepšie rozlíšenie vo svojej triede
- Detekčná vzdialenosť: do 1800 metrov
- Široké zorné pole: 12,5° × 7,5° pre maximálny prehľad
- Funkcie Image Pro 3.0, Zoom Pro, HSIS
- Vymeniteľná batéria s výdržou až 5 hodín
- Ľahký a kompaktný - len 355 g
Monokulár Lynx LQ35 3.0 je vybavený tepelným senzorom s citlivosťou NETD ≤ 15 mK a rozlíšením 640 × 512 px. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov a poskytnúť vám tak detailný obraz.
Pokročilé technológie Image Pro 3.0, Zoom Pro a inteligentná bezzávierková korekcia HSIS zabezpečujú plynulý a čistý obraz s vernými farbami na displeji AMOLED s rozlíšením 1920 × 1080 px. Vďaka Image Pro 3.0 môžete pozorovať vyhladený obraz bez okolitých ruchov — perfektne vykreslený cieľ aj prekážky priamo pred vami.
Šošovka s ohniskovou vzdialenosťou 35 mm a pevným optickým zväčšením 1,9x dáva monokuláru možnosť detekcie až na 1800 metrov. Široké zorné pole 12,5° × 7,5° (21,9 m × 13,2 m na 100 m) je ideálne do otvoreného prostredia poľa aj lesa, kde oceníte maximálny prehľad o situácii.
S rýchlym zapnutím počas 2 sekúnd vám neunikne jediný okamih. K tomu vám vymeniteľná Li-ion 18650 batéria spolu s funkciou automatického režimu spánku poskytne pozorovanie po dobu až 5 hodín aj so zachovanou nízkou hmotnosťou a kompaktnými rozmermi!
Disponuje vstavaným úložiskom s kapacitou 64 GB pre snímanie fotografií a videí aj so zvukom. Navyše pripojením k aplikácii HIKMICRO Sight môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez vaše mobilné zariadenie, sledovať aktuálnu verziu vášho prístroja a množstvo ďalších funkcií.
| Wi-Fi |
Áno (2,4 GHz / 5 GHz)
|
| Senzor |
640 × 512 px
|
| Teplotná citlivosť | < 15 mK |
| Rozlíšenie displeja |
1920 × 1080 px
|
| Typ displeja |
0,49″ AMOLED
|
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Šošovka | 35 mm |
| Clona | F1.0 |
| Detekčná vzdialenosť | 1800 m |
| Optické zväčšenie | 1,9× |
| Zorné pole | 12,5° × 7,5° |
| Digitálny zoom | 8× |
| Dioptrická korekcia | -5D - +3D |
| Snímanie fotografií | Áno |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť |
vstavaný, 64 GB
|
| Prevádzková teplota |
-30 °C - +45 °C
|
| Batéria | 1× 18650 |
| Výdrž batérie | 5 hodín |
| Hmotnosť | 354,5 g |
| Rozmery |
169,6 × 53,6 × 49,5 mm
|
Obsah balenia:
- Termovízny hľadáčik HIKMICRO Lynx LQ35 3.0
- 1× nabíjačka batérií
- 2× dobíjacia batéria 18650 (HM-3632DC)
- 1× dátový kábel USB-C
- Handrička na optiku
- Návod na použitie
Oficiálna stránka značky: https://www.hikmicrotech.com/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |





















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.