bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LE10S termovízny monokulár
HUF
186 000,00 Ft
- Vďaka 9,7 mm objektívu a novému 12-mikrónovému snímaču možno rozpoznať ľudskú postavu alebo jeleňa až na vzdialenosť 500 metrov
- Zorné pole je mimoriadne široké, s uhlom záberu 18 stupňov, ktorý vám umožní vidieť obrovskú plochu naraz
- Výnimočne dobrá hodnota NETD ( 35 mk ( @25°C, F=1,0) zaručuje jasné a kontrastné snímky v hmle a daždi
- Integrovaná pamäť má kapacitu 8 GB, takže môžete ukladať pomerne dlhé videozáznamy
- Obnovovacia frekvencia je 50 Hz, takže živý obraz bude živý
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Od najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier, spoločnosti HIKVISION. Nová kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s 9,7 mm optikou. Detekčná vzdialenosť je viac ako 500 metrov a uhol záberu je 18 stupňov.
Zmeny nového typu "S" v porovnaní s predchádzajúcou verziou:
- Nové a vylepšené používateľské menu
- Nový displej OLED s rozlíšením 800 × 600 pixelov
- Extrémne dlhý prevádzkový čas (až 8 hodín)
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 256 × 192 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 9,7 mm, f1,0 |
| Režim zaostrenia | Zameranie zadarmo |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 4m |
| Zorný uhol | 18,0° × 13,6° / 31,7 m × 23,8 m |
| Zväčšiť | 1,5x-12,0x(8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 500m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 800 × 600, 0,32 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 20 mm |
| Eyelines | 6 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +4D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 260g |
| Rozmery | 158,3 mm × 61 mm × 57 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C až +55 °C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaný pamäťový modul (8 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 8 hodín (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.