bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH15 2.0 termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 345 000,00 Ft.290 000,00 FtAktuálna cena je: 290 000,00 Ft.
- Vysoko citlivý snímací prvok s rozlíšením 384 × 288 pixelov
- Vďaka 15 mm objektívu a novému 12-mikrónovému snímaču možno rozpoznať ľudskú postavu alebo jeleňa až na vzdialenosť 750 metrov
- Zorné pole je mimoriadne široké, so zorným uhlom 17,5 stupňa, ktorý vám umožní vidieť obrovskú plochu naraz
- Výnimočne dobrá hodnota NETD (20 mk) zaručuje jasný a kontrastný obraz v hmle a daždi
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov poskytuje ostrý a jasný obraz
- Integrovaná pamäť je 16 GB
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro LYNX LH15 2.0 termovízny monokulár
HIKMICRO LYNX LH15 2.0 je druhá generácia termokamier radu Lynx od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier. Nová kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s 15 mm optikou. Detekčná vzdialenosť je 750 metrov a uhol záberu je 17,5 stupňa.
V porovnaní so starým typom LH15 sa v tejto sérii nachádzajú tieto dôležité vylepšenia:
- Vyššia citlivosť termočlánku NETD<20mK
- Modernejší displej s rozlíšením 1024 × 768 pixelov 0,39" OLED
- Vymeniteľná a dobíjateľná batéria, ktorú možno nabíjať v zariadení
- Nižšia hmotnosť, len 272 gramov
- Rýchlejšie zapnutie
- Funkcia automatického vypnutia displeja
- Nové, ľahšie ovládacie tlačidlá
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 15 mm, F1,0 |
| Režim zaostrenia | Zameranie zadarmo |
| Zorný uhol | 17.5°×13.1° |
| Zväčšiť | 1,4x-11,2x (8x) |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 1,5m |
| Detekčná vzdialenosť | 750m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 20 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 272g |
| Rozmery | 164,0 mm × 56,0 mm × 60,8 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaný pamäťový modul (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 6,5 hodiny (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.