bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH19 2.0 termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 380 000,00 Ft.325 000,00 FtAktuálna cena je: 325 000,00 Ft.
- Vysoko citlivý snímací prvok s rozlíšením 384 × 288 pixelov
- 19 mm objektív a nový 12 mikrónový snímač
- Detekčná vzdialenosť 900 metrov
- Výnimočne dobrá hodnota NETD (20 mk) zaručuje jasný a kontrastný obraz v hmle a daždi
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov poskytuje ostrý a jasný obraz
- Integrovaná pamäť je 16 GB
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
HIKMICRO LYNX LH19 2.0 je druhá generácia termokamier radu Lynx od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier. Nová kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s 19 mm optikou. Dosah detekcie je 900 m a zorný uhol 13,7 stupňa. Jej základné zväčšenie je 1,8x.
V porovnaní so starým typom LH19 sa v tejto sérii nachádzajú tieto dôležité vylepšenia:
- Vyššia citlivosť termočlánku NETD<20mK
- Pokročilejší displej s rozlíšením 1024 × 768 pixelov vo verzii 0,39" OLED.
- Vymeniteľná a dobíjateľná batéria, ktorú možno nabíjať v zariadení!
- Nižšia hmotnosť, len 282 gramov
- Rýchlejšie zapnutie
- Funkcia automatického vypnutia displeja
- Nové, ľahšie ovládacie tlačidlá
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 19 mm, F1,0 |
| Režim zaostrenia | Zaostrovací krúžok |
| Zorný uhol | 13.7°×10.3° |
| Zväčšiť | 1,8x-14,4x (8x) |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 1,9m |
| Detekčná vzdialenosť | 900m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 20 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 282g |
| Rozmery | 172,5 mm × 56,0 mm × 60,8 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 6,5 hodiny (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.