bestoptika.eu
Hikmicro OWL OH35 termovízny monokulár
HUF
510 000,00 Ft
- Rozlíšenie snímača 384 x 288px, vysoko citlivý detektor
- 16 GB pamäte pre vaše nahrávky a videoklipy
- Rozlíšenie displeja 1024 × 768 pixelov, uhlopriečka 0,39 palca
- Dokáže odhaliť ciele až do vzdialenosti 1,8 metra na vzdialenosť 1300 metrov
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera HIKMICRO (Hikvision) OWL OH35 je vybavená vysokokvalitným snímačom s rozlíšením 384 × 288 pixelov, displejom OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov, 35 mm objektívom a diaľkomerom.
Zabudovaný vysokocitlivý tepelný snímač zabezpečuje jasný obraz aj v náročných podmienkach prostredia, ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 35 mm, f1,0 |
| Zorný uhol | 10,66° × 8° (H × V) |
| Zväčšiť | 2.3 - 18.4 |
| Detekčná vzdialenosť | 1300m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 0,39 palca, OLED, 1024 × 768 |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 500g |
| Rozmery | 201,6 mm × 73,7 mm × 66 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaný pamäťový modul (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 7 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/owl-series-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Sova |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.