bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PH50L termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom
HUF
1 070 000,00 Ft
- Maximálne rozlíšenie 384 × 288
- Obnovovacia frekvencia je 50 Hz
- NETD je menej ako 35 mK
- Uhol záberu 5,28° x 3,96°
- Zväčšenie je 4,33x
- Maximálne rozlíšenie displeja 1024×768
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera má displej OLED s rozlíšením 1024 × 768. Od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 50 mm |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 5 m, F1,0 |
| Zorný uhol | 5.28° x 3.96° |
| Zväčšiť | 4.33x |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 585 g bez batérie |
| Rozmery | 214,10 × 74,30 × 88,71 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥6h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 600 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther-lrf-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Panter |





























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.