bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PQ50L termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom
HUF
1 147 000,00 Ft
- "Srdcom" zariadenia je patentovaný vysokocitlivý snímací prvok spoločnosti HIKVISION s rozlíšením 640 × 512 pixelov.
- 50 mm objektív a 12 mikrónový snímač
- Vynikajúca hodnota NETD ( <35mk ( @25°C, F=1.0) zaručuje jasný a kontrastný obraz v hmle a daždi
- Displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov poskytuje ostrý a jasný obraz
- Zabudovaný laserový diaľkomer s meracím rozsahom 600 metrov
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Fotoaparát má 12-mikrónový snímač, 50 mm-vybavené optikou. A zorný uhol 8,8 stupňa.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 50 mm |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 5 m, F1,0 |
| Zorný uhol | 8.80° x 7.03° |
| Zväčšiť | 2.6x |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D do 3D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 585 g bez batérie |
| Rozmery | 214,10 × 74,30 × 88,71 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 600 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
| Meranie min. vzdialenosti | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther-lrf-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Panter |





























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.