bestoptika.eu
Hikmicro RAPTOR RH50L Termovízny binokulár
HUF
1 265 000,00 Ft
- Kombinovaný obraz z dvojspektrálnej, známej aj ako dvojspektrálna kamera, umožňuje presnejšiu a skoršiu detekciu ako pri použití len termokamery
- DDE - digitálne vylepšenie detailov
- Vďaka 50 mm objektívu a 12 mikrónovému snímaču možno rozpoznať ľudskú postavu alebo jeleňa až na vzdialenosť 2600 metrov.
- Displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov poskytuje ostrý a jasný obraz
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Séria Hikmicro Raptor Ručné, dvojzorníkové, dvojspektrálne termokamery so stredným a vysokým rozlíšením termokamery s mimoriadne citlivou nočnou/dennou optickou kamerou, zabudovaným laserovým diaľkomerom a zabudovaným infračerveným žiaričom a rozlíšením 1024 × 768 pixelov, OLED majú displej. Získané z RH50L Typ stredné rozlíšenie 384×288 pixelový snímač s ultravysokou tepelnou citlivosťou (NETD<20mK) s rozlíšením obrazu 2560 x 1440 pixelov ultra citlivé (0,001 lux) optická kamera na denné/nočné použitie a laserový diaľkomer obsahuje aj.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384 × 288 |
| Aktualizácia obrázkov | 25 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 50 mm, F0,9 |
| Zorný uhol | 5,3° × 4,0° (H × V)/ 9,3 m × 7,0 m |
| Zväčšiť | 5.7× - 91.2× (16×) |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Optický modul | |
| Detekčná vzdialenosť | 400m |
| Vlnová dĺžka IR odpaľovacieho zariadenia | 850 nm |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 0,39 palca, OLED, 1024 ×768 |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 980g |
| Rozmery | 217,5 mm × 155,0 mm × 87,5 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 8 hodín (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
| Laserový diaľkomer | |
| Oddelenie laserovej bezpečnosti | Trieda 1 |
| Vlnová dĺžka | 905 nm |
| Meranie maximálnej vzdialenosti | 1000 m |
| Vzdialenosť merania | ±1m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/raptor-thermal-binocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Raptor |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.