bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SH35 termovízny puškohľad
HUF
717 000,00 Ft
- Rozlíšenie 384 × 288
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768
- Detekčná vzdialenosť do 1800 m
- Dve dobíjateľné lítiové batérie a jedna vymeniteľná batéria
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Séria Hikmicro Stellar SH termovíznych kamier s patentovaným systémom spoločnosti Hikvision 384×288 rozlíšenie pixelov. SH35 s optikou 35 mm-es, zorný uhol 7,5°-os, optické zväčšenie 2,7x. Maximálne zväčšenie vrátane 8x digitálneho zväčšenia 21,6x-es. Detekčná vzdialenosť 1800m.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384 × 288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 35 mm, F1.0 |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Zorný uhol | 7,5° x 5,7° / 13,2 m x 9,9 m |
| Blízkosť | 2m |
| Zväčšiť | 2,7×-21,6× (8×) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 5 mm |
| Eyelines | 60 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 890 g bez okulára a batérie CR123A |
| Rozmery | 407 mm × 78,1 mm × 75,9 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Dve dobíjateľné lítiové batérie (zabudované) a jedna vymeniteľná batéria CR123A (externá) |
| Prevádzkové hodiny | 15 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Ochrana proti preplneniu | Áno |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-series-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Stellar |

















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.