bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SQ50 termovízny puškohľad
HUF
Pôvodná cena bola: 1 095 000,00 Ft.938 000,00 FtAktuálna cena je: 938 000,00 Ft.
- 640 × 512 Rozlíšenie
- 0,39-palcový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768
- Detekčná vzdialenosť 2600 m
- Dve dobíjateľné lítiové batérie a jedna vymeniteľná batéria
- 50 mm optika, zorný uhol 8,8°
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Séria Hikmicro Stellar SQ termovíznych kamier s patentovaným systémom spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov. SQ50 s optikou 50 mm-es, zorný uhol 8,8°-os, optické zväčšenie 2,31x. Maximálne zväčšenie vrátane 8x digitálneho zväčšenia je 18x. Detekčná vzdialenosť 2600m.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640 × 512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 50 mm, F1,0 |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Zorný uhol | 8,8° × 7,0°/15,4 m x 12,3 m |
| Blízkosť | 5m |
| Zväčšiť | 2,3×-18,4× (8×) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 5 mm |
| Eyelines | 60 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 970 g bez okulára a batérie CR123A |
| Rozmery | 420 mm × 78,1 mm × 82 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Dve dobíjateľné lítiové batérie (zabudované) a jedna vymeniteľná batéria CR123A (externá) |
| Prevádzkové hodiny | 13 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Ochrana proti preplneniu | Áno |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-series-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Stellar |























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.