bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SQ50L 3.0 termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom
Pôvodná cena bola: 1 542 000,00 Ft.1 375 000,00 FtAktuálna cena je: 1 375 000,00 Ft.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro Stellar SQ50L 3.0 termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom
Dozrievanie v Séria Hikmicro Stellar 3.0! Táto séria je radom špičkových termovíznych puškohľadov, ktoré by sa vďaka svojim produktovým parametrom mali rýchlo stať hviezdami na trhu.
Nová generácia z hľadiska presnosti streľby aj používateľského komfortu.
V prvom rade sa o úroveň vyššie posunul snímač termokamery: Stellar SQ50L 3.0 tepelná citlivosť iba 15 mK, v porovnaní s 20 mK predchodcu Stellar 2.0, čo nie je zlé. Termovízne ďalekohľady využívajú patentovanú technológiu spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov. Kombinácia vyššej citlivosti a vysokého rozlíšenia znamená, že tepelné aberácie sú viditeľnejšie ako kedykoľvek predtým. Jasné oddelenie pozorovaného objektu od okolia s jasnými a presnými detailmi zaručuje lovcovi správne rozhodnutie.
Vývoj optiky sa samozrejme nezastavil pri snímači a výrazne sa zlepšili aj vlastnosti displeja: Stellar 1,03″ veľký displej OLED s rozlíšením 2560 × 2560 pixelov v zaoblenom formáteboli poskytnuté.
Veľký displej nielenže zlepšuje vizuálny zážitok, ale pomáha vám aj pri čo najdetailnejšom pozorovaní, čím sa z dlhodobého hľadiska znižuje únava očí, a čo je dôležitejšie, lov je efektívnejší, pretože vypočítaný dopad strely je na displeji s vysokým rozlíšením oveľa jasnejší. Objektív SQ50L 3.0 50 mm-es, zorný uhol 8,8°-os, optické zväčšenie 3,6x (maximálne zväčšenie 26,6x). Detekčná vzdialenosť 2600m.
Klasický vzhľad, pokročilá ergonómia
Známe Tvar, ktorý sa zmestí do 30 mm krúžku sú nové prvky pre pohodlie: mäkšia guma okulára, magnetická krytka objektívu, prstenec na nastavenie zaostrenia s 3D stupnicami, ktorý sa ľahko ovláda v rukaviciach.
So zabudovaným laserovým diaľkomerom
SQ50L 3.0 Inovatívne, LRF v objektíve s presnosťou +/- 1 m na vzdialenosť 1000 m má modul, ktorý poskytuje optimalizovaná balistická kalkulačka umožňuje presnú streľbu aj na veľké vzdialenosti. Ponuka balistickej kalkulačky umožňuje prispôsobiť zobrazenie dopadu strely: môžete si vybrať farbu, tvar a dokonca aj typ strely, aby ste sa rozhodli čo najpresnejšie.
Z adresy 1 vyberateľná a dobíjateľná batéria 18650rala 2 interné dobíjacie batérie 18650SQ50L 3.0 s SQ50L 3.0 je pôsobivý, 9 hodín nepretržitej prevádzkyMôže sa napájať aj z externej batérie prostredníctvom pripojenia USB-C. Hoci je oveľa väčší ako jeho predchodca, je takmer o 100 g ľahší: zariadenie 860 gramov.
Image Pro 2.0
Pri love je rovnako dôležité pozorovať nielen korisť, ale aj jej prostredie. Hviezdna 3.0 algoritmus vylepšenia obrazuanalýza obrazu vytvára detailnejšie a sýtejšie snímky ako kedykoľvek predtým. Image Pro 2.0 vám umožní vidieť detaily divokej prírody aj okolitého prostredia.
Bezzávierkový obrazový systém Hikmicro (HSIS)
HSIS je technológia, ktorá vykonáva kalibráciu obrazu v softvéri. Eliminuje vynechané momenty a stratu kvality obrazu, pričom obraz homogenizuje automaticky a v tichosti.
Čo by ste ešte mali vedieť:
- Priblíženiei režim celý na jednotku v súlade s
- 64 GB vstavanej pamäte
- Systém menu zariadenia ponúka 18 jazykov na výber Mkly nájdete aj.
- Aplikácia HIKMICRO SIGHT Hungarian je k dispozícii na bezplatné stiahnutie pre smartfóny s operačnými systémami IOS a Android
- Príslušenstvo je možné zakúpiť samostatne
- 3 ročná plná záruka od výrobcu + 7 rokov na doske senzorov
| Výrobca: | Hikmicro |
| Detekčná vzdialenosť: | 2 600 m |
| Objektívny systém: | Ohnisková vzdialenosť 50 mm F1,0 |
| Digitálny zoom: | 1-8 x, po celých jednotkách |
| Maximálne zväčšenie (optické + digitálne): | 26,6 |
| Senzor: | 640 × 512 pixelov, veľkosť pixla 12 µm; NETD: <= 15 mK |
| Špeciálna funkcia: | automatické nahrávanie videa aktivované záberom, laserový diaľkomer |
| Zobrazenie: | 2560 x 2560 OLED |
| Ukladanie údajov: | 64 GB vstavanej pamäte |
| Dodávka energie: | 2 vstavané + 1 vymeniteľná batéria 18650 |
| Konektory: | USB-C |
| Pozorovacia vzdialenosť: | 45 mm |
| Odchádzajúci žiak: | 6 mm |
| Priemer prednej šošovky: | 50 mm |
| Kompenzácia dioptrií: | -4 - +4 dpt |
| Náhradný zdroj energie: | 5 V externý (USB) |
| Aktualizácia obrázkov: | 50 Hz |
| Režimy farieb displeja: | 4 typy: čierna horúca, biela horúca, červená horúca, fúzia |
| Zorný uhol: | 8.8° x 7.0° |
| Spektrálny rozsah merania: | 8 - 14 µm |
| Odolnosť proti strelám: | 1000g |
| Prevádzkový čas: | až 9 hodín |
| Odolnosť voči vode: | IP67 |
| Prevádzková teplota / teplota skladovania: | -30 - +55°C |
| Rozmery: | 422,5 x 88,4 x 74,5 mm |
| Príslušenstvo: | Zariadenie, manuál, USB/dátový kábel, puzdro, mäkké neoprénové puzdro, utierky, 2 náhradné batérie 18650, nabíjačka |
| Farba: | Čierna |
| Ďalšie funkcie: | Vstavaný záznamník fotografií a videozáznam; WiFi - môže premietnuť zobrazený obraz do mobilného zariadenia, automatické nahrávanie |
| Hmotnosť spotrebiča: | 860g |
| Záruka výrobcu: | 3 roky záruka výrobcu vrátane 1 roka záruky distribútora, 10 rokov záruka výrobcu na batériu snímača |
| Webová lokalita: | Webová stránka spoločnosti Hikmicro |
| Hmotnosť: | 2 kg/db |
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Stellar |



















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.