bestoptika.eu
HIKMICRO STELLAR SX60LS 3.0 termovízny puškohľad s laserovým diaľkomerom v objektíve
Pôvodná cena bola: 2 425 000,00 Ft.2 225 000,00 FtAktuálna cena je: 2 225 000,00 Ft.
Užite si loveckú revolúciu s ďalekohľadom s termokamerou Stellar 3.0, ktorý odhalí každý detail aj v tej najtemnejšej noci!
- Snímač termokamery: 1280 × 1024 px
- Tepelná citlivosť: 15 mK
- Detekčná vzdialenosť: do 3100 m
- Funkcie:Image Pro 3.0, Sync Pro
- Laserový diaľkomer: zabudovaný v objektíve
- Krytka objektívu: magnetická
Model SX60LS 3.0 má jadro termokamery s rozlíšením 1280 × 1024 px a tepelnou citlivosťou ≤ 15 mK, ktoré poskytuje dokonale detailný obraz, na ktorom vidíte dokonca aj vlasy a parohy.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Vďaka objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 60 mm a 2,5× optickému zväčšeniu je detekčný dosah až 3100 metrov. Modul LRF zabudovaný v objektíve umožňuje meranie vzdialenosti až do 1000 metrov.
Sync Pro znižuje digitálne oneskorenie až o 60% - takže už nikdy nezmeškáte žiaden okamih! Plynulý a čistý obraz sa zobrazuje vďaka obnovovacej frekvencii 50 Hz a zaoblenému displeju OLED s rozlíšením 2560 × 2560 px, ktorý je príjemný na pohľad.
Používa tiež aplikáciu Image Pro 3.0, ktorá výrazne zlepšuje spracovanie obrazu a jeho detaily. V porovnaní s predchádzajúcou verziou odstraňuje rušivé prvky pozadia, takže cieľ a prekážky priamo pred ním sú dokonale viditeľné.
Vstavaná pamäť s kapacitou 64 GB umožňuje robiť fotografie a videá so zvukom. Medzi užitočné funkcie patrí automatické nahrávanie po nasnímaní a okamžité zobrazenie alebo vymazanie záznamu. Kameru možno pripojiť k počítaču prostredníctvom výstupu USB-C alebo prepojiť s aplikáciou HIKMICRO Sight.
Kamera Stellar 3.0 má stupeň krytia IP67 a hliníkový kryt, takže je spoľahlivá aj v daždi a snehu. Dve vstavané batérie s jednou vymeniteľnou poskytujú až 6,5 hodiny nepretržitého monitorovania. Na šetrenie energie batérie možno použiť režim spánku a pripojiť powerbanku.
Na zariadenie sa vzťahuje 3-ročná záruka a záruka výmeny v prípade servisu.
| Wi-Fi | Áno |
| Senzor | 1280 × 1080 px |
| Teplotná citlivosť | < 15 mK |
| Rozlíšenie displeja | 2560 × 2560 px |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Šošovka | 60 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 3100 m |
| Optické zväčšenie | 2,5x |
| Digitálny zoom | 11,4x |
| Laserový diaľkomer | Áno, dosah 1000 m |
| Balistická kalkulačka | Áno |
| Zorné pole | 14,6° × 11,7° |
| Dioptrická korekcia | -4D ~ +4D |
| Fotografovanie | Áno |
| Snímanie videa | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Úroveň imunity | IP67 |
| Interná pamäť | Vstavaný, 64 GB |
| Prevádzková teplota | -30°C - +55°C |
| Batéria | 2× vstavaný, 1× vymeniteľný 18650 |
| Výdrž batérie | 6,5 hodiny |
| Hmotnosť | 1150 g |
| Rozmery | 453 × 94 × 79 mm |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.