bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER PRO TQ50C termovízna predsádka
989 000,00 Ft
- Objektív: 50 mm.
- Optické zväčšenie: 1×. Digitálne zväčšenie: až 8×. Celkové zväčšenie: 8×.
- Detekčná vzdialenosť: do 2600 m.
- Displej: OLED 1024 × 768 px.
- Režim úspory energie (režim spánku).
- Napájanie: 2 batérie CR123 (nabíjateľné alebo jednorazové).
- Prevádzkový čas s batériami: ≥ 3,5 hodiny.
- Hmotnosť: menej ako 480 g.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro THUNDER PRO TQ50C termovízna predsádka
A Predradník termokamery Hikmicro Thunder TQ50C Rozlíšenie 640 × 512 px, citlivosť < 35 mK so senzorom s displejom OLED s rozlíšením 1024 × 768 px a kvalitným objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a diaľkomerom.
Tieto parametre zabezpečujú jasný obraz aj v náročných podmienkach prostredia, ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesné oblasti atď.
To všetko prispieva k dokonalému miereniu pri love.
Výhoda spoločnosti Hikmicro oproti konkurencii nízka hmotnosť (menej ako 480 g), kompaktné rozmery (187,2 × 62,5 × 59,2 mm) a citlivý senzor (< 35 mK) vyniká.
Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie dokáže snímač zachytiť najmenšie teplotné rozdiely s ostrým obrazom!
Kryt je vyrobený z horčíka (pevná hliníková zliatina).
A Odolnosť voči vode IPX7 poskytuje ochranu pred dažďom, snehom a vodou až do hĺbky 1 metra počas 30 minút.
TQ50C je vybavený najnovšími technológiami spracovania obrazu:
- Automatické riadenie zosilnenia (AGC: Auto Gain Control):
Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu.
Termokamery Hikvision používajú jedinečnú adaptívnu technológiu AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia ako tradičná lineárna AGC používaná inými výrobcami. - Snímač s vysokým rozlíšením (640 × 512 px, 12 µm VOx):
Zabezpečuje, že obraz zostane ostrý aj po zväčšení bez pixelácie.
Digitálne vylepšenie detailov (DDE):
Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy na dosiahnutie ostrejších detailov aj v oblastiach s nízkym kontrastom (napríklad teplé/studené objekty).
| Rozlíšenie snímača |
640 × 512, 12 µm
|
| NETD |
< 35 mK (pri 25 °C, F# = 1,0)
|
| Lencse |
50 mm + manuálne zaostrovanie
|
| Optické zväčšenie | 1× |
| Digitálny zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zorné pole | 8,8° × 7° |
| Vzdialenosť detekcie vozidla | 6389 m |
| Vzdialenosť detekcie človeka | 2600 m |
| Zobrazenie |
0,39" OLED, 1024 × 768, 50 Hz
|
| Palety |
Gay ako čierna, červená, biela alebo Fusion
|
| Dioptrická korekcia | -5D - +3D |
| Wi-Fi | Áno |
| Diaľkomer | Áno, proporcionálne |
| Počet typov priečok |
5 (až 5 zbraní)
|
| Počet farieb kríža | 3 |
| Možnosť nahrávania videa | Áno |
| Možnosť fotografovania | Áno |
| Nastavenie kontrastu | Áno |
| Nastavenie jasu | Áno |
| Úložisko |
Vstavaná karta Micro SD (max. 16 GB)
|
| Zásobovanie potravinami |
Dve batérie CR123 / 3,0 V
|
| Prevádzkový čas batérie | ≥ 3,5 hodiny |
| Prepäťová ochrana | Áno |
| Konektory |
USB-C, analógový video výstup
|
| Prevádzková teplota |
-20 °C ~ 55 °C (<22 °F ~ 131 °F)
|
| Stupeň imunity |
IP67 (ochrana proti ponoreniu do vody; 30 minút do hĺbky 1 m)
|
| Elektrostatická ochrana | 15 kV |
| Veľkosť (V × Š × H) |
187,2 × 62,5 × 59,2 mm
|
| Hmotnosť | < 0,48 kg |
Obsah balenia:
-
Termovízny predradník 3 v 1 Hikmicro Thunder TQ50C
-
Kvalitná prenosná taška s logom Hikmicro Thunder
-
Ramenný popruh na nosenie tašky
-
Pripojovací kábel USB-C
-
Návod na použitie
-
Čistiaca handrička na optiku
-
2 batérie CR123 (nenabíjateľné)
Oficiálna stránka značky: https://www.hikmicrotech.com/hu/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.