bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TE19 2.0 termovízny puškohľad
Pôvodná cena bola: 374 000,00 Ft.344 000,00 FtAktuálna cena je: 344 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 256 × 192 pixelov
- Dosah detekcie zariadenia až 1000 m
- Displej s rozlíšením 1024 × 768, OLED
- Približne 10 hodín prevádzky
- Vysoká citlivosť (NETD < 35mK)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder TE19 verzia 2.0. Nový 2.0 verzia - vylepšená verzia predchádzajúcej verzie. Nový trojúrovňový systém menu a rýchle menu, špeciálny vysokokapacitný akumulátor, ktorý možno nabíjať v prístroji aj v priehradke na batérie. Zvýšená kapacita batérie umožňuje približne 10 hodín prevádzky.
Termokamery využívajú patentovaný systém spoločnosti Hikmicro 256×192 pixelov, vysoko citlivý ( NETD < 35 mk) snímací čip zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a náročných podmienkach. Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do -30 °C.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 256×192 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 19mm, F1,0 |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Detekčná vzdialenosť | 1000m |
| Zorný uhol | 9,2° × 6,9°/16,2 m × 12,1 m |
| Blízkosť | 0,5m |
| Zväčšiť | 2,5x -19,8x (8x) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 476 g bez batérie |
| Rozmery | 218,7 mm × 67,1 mm × 68,0 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥10.5 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.