bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TE19CR 2.0 termovízna predsádka
HUF
355 000,00 Ft
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 256×192 pixel
- Detekčná vzdialenosť je 1000 m
- Displej 1024 × 768 OLED
- Doska so senzorom s vysokou citlivosťou (hodnota NETD menšia ako 20 mk)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder Verzia 2.0 Predradníky termokamier sú patentované 12 mikrónové s rozlíšením 256 × 192 pixelov, vysoko citlivé ( NETD je nižšia ako 35 mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach.
"R" typ má tiež prepínateľný kríž, ale nemôže sa používať ako zameriavací ďalekohľad, má význam len pre podporu nastavenia, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 256×192 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 19 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 0.5m |
| Zorný uhol | 9,2° × 6,9°/16,2 m × 12,1 m |
| Zväčšiť | 1x |
| Detekčná vzdialenosť | 1000m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 22 mm |
| Eyelines | 10 mm |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 499 g bez batérie |
| Rozmery | 184,1 mm x 67,1 mm x 68,0 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥10.5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-clip-on/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.