bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TQ50 2.0 termovízny puškohľad
987 000,00 Ft
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 640 × 512 pixelov
- Zväčšenie 2,6x-20,8x (8x), zorné pole 8,8° × 7,0°
- Detekčná vzdialenosť do 2600 m
- Displej je 1024 × 768 OLED s nastavením dioptrií od -5D do 5D
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder Verzia 2.0 termokamery s patentovaným 12 mikrónovým senzorom spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov, mimoriadne vysoká citlivosť ( NETD je nižšia ako 20mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach.
Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia. Získané z nový nastavovač zaostrenia vytočiť sa nachádza na hornej strane zariadenia, aby sa s ním ľahko manipulovalo. Desať rôznych krížov nití, sedem rôznych farieb a päť profilov nakladania ponúka ďalšie možnosti prispôsobenia použitia. THUNDER 2.0 záznam videa a zvuku aktivovaný spätným rázome je užitočná na zachytenie dokonalého záberu a automatické odpočítavanie kalibrácie vás včas pripraví na krátke zastavenie obrazu počas kalibrácie.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 50 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 10m |
| Zorný uhol | 8,8° × 7,0°/15,4 m × 12,3 m |
| Zväčšiť | 2,6×-20,8× (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 530 g bez batérie |
| Rozmery | 230,7 mm x 73,4 mm x 68,5 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8,5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |

















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.