bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TQ50CR 2.0 termovízna predsádka
Pôvodná cena bola: 1 043 000,00 Ft.717 000,00 FtAktuálna cena je: 717 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 640 × 512 pixelov
- Detekčná vzdialenosť do 2600 m
- Maximálne rozlíšenie displeja 1024 × 768 pixelov
- Mimoriadne vysoká citlivosť
- 16 GB zabudovanej pamäte
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder Verzia 2.0 predradníky termokamier s patentovaným 12 mikrónovým snímačom spoločnosti Hikvision 640×512 rozlíšenie pixelov, mimoriadne vysoká citlivosť ( NETD je nižšia ako 20mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach. "R" typ má aj zameriavací kríž, ktorý sa dá zapnúť, ale nedá sa použiť ako zameriavací ďalekohľad, jeho význam je len na podporu nastavenia. Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 50 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 10m |
| Zorný uhol | 8,8° × 7,0°/15,4 m × 12,3 m |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 22 mm |
| Eyelines | 10 mm |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 553 g bez batérie |
| Rozmery | 196,1 mm x 73,4 mm x 68,5 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8,5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-clip-on/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.