bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER Zoom TH50Z 2.0 termovízny puškohľad
Pôvodná cena bola: 1 070 000,00 Ft.795 000,00 FtAktuálna cena je: 795 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 384 × 288 pixelov
- Detekčná vzdialenosť do 2600 m
- Má dvojitú optiku
- Displej je 1024 × 768 OLED s nastavením dioptrií od -5D do 5D
- Má mimoriadne vysoko citlivý snímací čip (hodnota NETD menej ako 20 mk)
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro THUNDER Zoom TH50Z 2.0 termovízny puškohľad
A Hikmicro Thunder Verzia 2.0 termokamery s patentovaným 12 mikrónovým senzorom spoločnosti Hikvision 384×288 rozlíšenie pixelov, mimoriadne vysoká citlivosť ( NETD je nižšia ako 20mk) zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a v náročných podmienkach. Zariadenie, ás prepínateľnou dvojitou optikou čo znamená, že bežne používaný 25 mmoptika -es 10,53°-môžete prepnúť z pohľadu Pre 50 mm optiku so zorným uhlom 5,28°. V súlade s tým sa detekčná vzdialenosť je . sa zvyšuje z 1200 metrov na 2600 metrov. Prepnutie je možné vykonať pomocou krúžku na posun objektívu vedľa krúžku na nastavenie zaostrenia. Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý, kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsať stupňov Celzia. Používatelia môžu nová, špeciálna, výkonná batériavýkon, nový akumulátor HIKMICRO umožňuje 10,5 hodiny nepretržitého používania.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 384×288 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Šošovka | 25 mm, F0,8 a 50 mm, F1,0 |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 25 mm: 4 m / 50 mm: 10 m |
| Zorný uhol | 10,5° × 7,9° / 18,4 m × 13,8 m;
5,3° × 4,0° / 9,2 m × 6,9 m |
| Zväčšiť | 2,2x-17,4x / 4,3x-34,6x (8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 1200m / 2600m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 750 g bez batérií |
| Rozmery | 241,2 mm × 67,0 mm × 73,4 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥10.5h (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder-zoom-2-0-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.