bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER TQ35 2.0 termovízny puškohľad
HUF
Pôvodná cena bola: 940 000,00 Ft.815 000,00 FtAktuálna cena je: 815 000,00 Ft.
- Maximálne rozlíšenie zariadenia 640 × 512 pixelov
- Dosah detekcie zariadenia až 1800 m
- Displej s rozlíšením 1024 × 768, OLED
- Má mimoriadne citlivý snímací čip (menej ako 20 mK)
- Optické zväčšenie 1,8x
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Thunder Pro termovíznych kamier s patentovaným systémom spoločnosti Hikvision 640×512 pixel vysoké rozlíšenie, vysoká citlivosť (NETD menej ako 35 mk) snímacieho čipu zaručuje jasný a ostrý obraz aj v úplnej tme a náročných podmienkach. Veľká veľkosť, 1024×768 rozlíšenie pixelov Displej OLED premietajú ostrý a kontrastný obraz a zostávajú funkčné pri teplotách až do mínus tridsiatich stupňov Celzia. Optické zväčšenie 1,8X-os.
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Šošovka | 35 mm, F1.0 |
| NETD | Menej ako 20mK |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Zorný uhol | 12,5° ×10,0°/21,9 m × 17,6 m |
| Blízkosť | 2m |
| Zväčšiť | 1,8×-14,6× (8×) |
| Zobrazenie | |
| Rozlíšenie | 1024 × 768, 0,39 palca, OLED |
| Farebné režimy Stenderd | Biele zvýraznenie, čierne zvýraznenie, červené zvýraznenie, fúzia |
| Odchádzajúci žiak | 6 mm |
| Eyelines | 45 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5D až 5D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 515 g bez batérie |
| Rozmery | 221,1 mm x 67,4 mm x 68,0 mm |
| Prevádzková teplota | -30°C až +55°C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| PIP | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaná pamäť EMMC (16 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Vymeniteľná a dobíjateľná lítium-iónová batéria |
| Prevádzkové hodiny | ≥8.5 hodín nepretržite (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, USB typu C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder2-0-series-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Thunder |









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.