bestoptika.eu
InfiRay CABIN CBL25 termovízny monokulár
HUF
522 000,00 Ft
Malý, ľahký, vysoko výkonný termovízny monokulár. Jasný, kontrastný obraz, nízky šum, vysoké osvetlenieodnímateľný bajonetový zámok batéries rýchlym zaostrovaním, ktoré umožňuje rýchle zaostrenie posuvné rameno, Zabudovaná stránka LED lampa 50 metrov dosah a ďalšie funkcie z neho robia jeden z najobľúbenejších monokulárov na nočný lov. A 25 mm objektív dodáva tomuto modelu ešte väčší výkon.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
| Technické parametre: | |
| Rozlíšenie senzora | 384x288px |
| Veľkosť pixelov | 12µm |
| NETD - citlivosť na teplotné rozdiely | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu (Hz) | 50 Hz |
| Objektív (mm) | 25 mm |
| Zorné pole | 10,5° x 7,9° |
| Digitálny zoom | 1x-4x |
| Optické zväčšenie | 2,5x |
| Úľava od očí | 20 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +5 |
| Detekčná vzdialenosť | 1300m |
| Typ displeja | LCOS |
| Rozlíšenie displeja | 1280x960px |
| Typ batérie | 2x vymeniteľná Li-ion batéria / 3,1Ah / 3,6V |
| Životnosť batérie | až 7,5 hodiny |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Nie |
| Mobilná aplikácia | Áno |
| Laserový diaľkomer | Nie |
| Typ pripojenia | USB-C / 5V |
| Ukladanie | 16 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 380g |
| Rozmery | 165x50x85 mm |
Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke výrobcu:
https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-scope-cabin-series
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Cabin |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.