bestoptika.eu
InfiRay HYBRID HYH50W Termovízny puškohľad
2 040 000,00 Ft
InfiRay Hybrid ponúka všestrannosť a umožňuje vám loviť buď ako termovízny ďalekohľad, alebo ako predný zameriavač. Hybrid môže byť voliteľne vybavený externým laserovým diaľkomerom (LRF) a balistickým výpočtom, ktorý poskytuje presnosť až ±1 MOA. Je vybavený plnofarebným škálovacím OLED displejom s rozlíšením 2K, 2560 × 1920 pixelov, ktorý poskytuje vynikajúci zobrazovací výkon... Hybrid je navrhnutý tak, aby poskytoval bezprecedentný lovecký zážitok.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termovízny puškohľad InfiRay HYBRID HYH50W LRF
Séria hybridných termokamier s predradníkom / termokamerou je skutočne multifunkčná, rozšíriteľná skupina produktov. Môže sa používať ako predradník aj termokamera, má vymeniteľnú batériu a môže byť voliteľne vybavený laserovým diaľkomerom. Jeho ergonomický dizajn a vynikajúca kvalita obrazu z neho robia mimoriadne efektívneho spoločníka najmä na nočné pozorovania, a to aj v daždivom a hmlistom počasí. Pokročilá korekcia obrazu a vylepšený systém optimalizácie obrazu zaručujú nový zážitok z obrazu vo svojej triede.
| Model | HYH50W |
| Rozlíšenie |
640×480 px, nechladené VOx
|
| Veľkosť pixla, μm | 12 |
| NETD, mk | ≤ 25 |
| Frekvencia obrazu, Hz | 50 |
| Optické vlastnosti | |
| Objektív, mm | 50 |
| Zorné pole (H×V), ° | 8,8°×6,6° |
| Lineárne zorné pole (H×V), m pri 100 m | 15,4×11,5 |
| Zväčšenie, × | 2,5~20 |
| Dioptria, D | -4~ +2 |
| Detekčná vzdialenosť, m |
2600 (veľkosť cieľa: 1,7 m × 0,5 m, P(n)=99%)
|
| Funkcie displeja | |
| Typ | AMOLED |
| Rozlíšenie, pixely | 2560×1920 |
| Napájanie z batérie | |
| Batéria |
Zabudovaná Li-ion batéria / 4,4 Ah / 3,7 V
|
| Maximálny prevádzkový čas (22 ℃), hodiny | 6 |
| Externé napájanie |
5 V (typ USB-C)
|
| Fyzikálne vlastnosti | |
| Podpora Wi-Fi/APP |
Áno (InfiRay Outdoor)
|
| Foto/video rekordér | Sponzoruje |
| Mikrofón | Sponzoruje |
| Bluetooth | Sponzoruje |
| Kapacita pamäte | 64 GB |
| Trieda ochrany IP | IP67 |
| Prevádzková teplota, ℃ | -20℃~+50℃ |
| Hmotnosť, g | 930 |
| Veľkosť, mm | 280×77×76 |
| Materiál domu |
Zliatina hliníka
|
|
Kontakty a kompatibilita
|
|
| Odolnosť voči vibráciám | 1200g |
| Odporúčané denné zväčšenie puškohľadu, × | 1-6 |
| Oprava | Sponzoruje |
| Diaľkové ovládanie | Sponzoruje |
| Funkcie | |
| Laserový diaľkomer |
Podporované (externé)
|
| Vzdialenosť merania, m | 1000/2000 |
| Presnosť merania | ±1m |
| Vlnová dĺžka, nm | 905 |
Oficiálna stránka značky: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-riflescopeclip-on
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Hybrid |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.